Обращеница• Изменено 26 апреля в 11:17
Астрологині, відгукніться, будь ласка
Дівчата-астрологині, поясніть, будь ласка. Якщо Ліліт у 1 му домі, це погано, я так розумію. Це відробка карми у цьомі жмтті?

Маруська Му• 26 апреля в 11:17
Тут вряд ли есть астрологи толковые. Спросите лучше у джипити) толку больше

Обращеница
• 26 апреля в 11:18
Ответ дляМаруська Му
дякую, спробую
Обращеница
• 26 апреля в 11:25
Ответ дляМаруська Му
а зараз в цей чат тільки з реєстрацією? Бо раніше можна було без неї, а зараз не пускає....
Обращеница
• 26 апреля в 11:33
Ответ дляHappyM
.....
дякую, кудись зникло, до кінця не встигла дочитати...зрозуміла, що Ліліт є у кожного, але в різних домах...
Кавуся• 26 апреля в 11:35
Ответ дляОбращеница
так, можливі ситуації в житті, які будуть вимагати від вас тотальної внутрішньої трансформації, через прийняття і усвідомлення, відповідальність і т.д. Це в першу чергу робота над собою

Обращеница
• 26 апреля в 11:37
Ответ дляКавуся
дякую
Бо зробила безкоштовно он-лайн натальну карту, а там дуже мало про значення саме Ліліт в 1 домі, але я зрозуміла, що то не дуже добре, ота Ліліт

Обращеница
• 26 апреля в 11:41
Ответ дляВеселуха Муха
та снимите уже той лилит новый дом, та и дело с концом !
Це неможливо, Ліліт заселилася у мій 1 дім з момента мого народження назавжди
Раджу вам перевірити, хто у вас живе у всіх ваших 12 домах гороскопу)

Ксерокопия ночи• 26 апреля в 11:42
Лилит можете и не чувствовать вовсе. У медальки, как всегда, две стороны. Лилит в + это креативность...
Не заморачивайтесь😘

Веселуха Муха• 26 апреля в 11:43
Ответ дляОбращеница

в мене навіть глисти не виживають, не те, що якась там ліліт.

Ответ дляОбращеница
дякую

Лилит - это в принципе про тёмную сторону человека, то есть не про ’хорошее’)
Поэтому надо знать качества своей Лилит (они определяются знаком), чтобы отслеживать их и не поддаваться на её провокации. Когда же мы им поддаёмся, то это ведёт к разрушениям и деградации.
1 дом - это в первую не манипулировать другими людьми.
А знак какой?

Обращеница
• 26 апреля в 12:30
Ответ дляМила 26
А знак какой?
дякую, знак рак. Про маніпуляції людьми - вірно, коли треба вирішити стратегичну задачу, то є так
Ответ дляОбращеница
Зацикленность на своём эмоциональном состоянии, зависимость от настроения, обидчивость, ревность, чувство собственности и даже жадность, беспокойство, навязчивость. Могут манипулировать как раз своим эмоциональным состоянием

Обращеница
• 26 апреля в 12:35
Ответ дляМила 26
все так, дякую! працюю над цим..
Обращеница
• 26 апреля в 12:39
Ответ дляМила 26
Будь ласка) В карті багато чого є цікавого)
Так і є, в мене навіть очі на лоба полізли, бо моя професія та галузь це те, що було дано з народження, виявляється та показано у натальній карті.
А не те, що я сама несподівано так вирішила, як колись гадала.. Вражена дуже