Шукаю трусики• 26 апреля в 12:36
Перевести кота на натуралку
Хто переводив кота на натуралку - з чого починали, що даєте. Кішка 3 роки не хоче їсти корм
Попадалочка• 26 апреля в 12:43
Мясо разное постное и субпродукты режете кусочками, делите на порции и замораживаете. Утром выкладываете порцию в холодильник на вечер, вечером на утро. Можно кипятком ошпаривать.
Оно само купилось• 26 апреля в 12:45
Ответ дляПопадалочка
а витамины? а овощи/зелень?
одним белком кормить - привет почкам
Попадалочка• 26 апреля в 12:45
Ответ дляОно само купилось
а витамины? а овощи/зелень?
одним белком кормить - привет почкам
Кот не будет есть овощи. Траву можно выращивать.
Оно само купилось• 26 апреля в 12:46
Ответ дляПопадалочка
ага ага
Хвігура мічти• 26 апреля в 12:46
А чого думаєте шо натуралку їсти буде? Кішка сказала?...
Мої теж носом на корм крутили, 2 доби крутили-крутили, а потім почали їсти. Кіт не дурний, щоб з голоду при повній мисці здохнути
Шукаю трусики
• 26 апреля в 12:47
Ответ дляПопадалочка
Я їй робила тефтелі з морквою і кабачком. Вона їла, траву не їсть. Але мені здається цього замало
Шукаю трусики
• 26 апреля в 12:49
Ответ дляХвігура мічти
Вона у мене їсть багато чого. Ну, як їсть - коштує і їй подобається.мені важливо, щоб кішка отримувала все корисне, що їй потрібно
Попадалочка• 26 апреля в 12:49
Ответ дляШукаю трусики
Нормально
Попадалочка• 26 апреля в 12:50
Ответ дляОно само купилось
ага ага
Вы хоть поинтересуйтесь для начала, ага.
Мию чакри щоденно• 26 апреля в 13:00
Ответ дляШукаю трусики
Із зелені спробуйте запопонувати мікрогрін. Моєму несподівано дуже зайшли паростки гороху з сільпо. Тепер і йому пару ростків у день даю, і вся сім´я їсть. Якщо переводити на натуралку - то треба робити правильні м´ясні мікси. У мене наробити їх займало годину часу раз на місяць і в морозилку порційно. І корисно, і дешевше ніж корм. Але наше котєйшество обнагліло - їло їх тільки з рук і тільки свіжорозморожені, якщо хоч пів годинки постояло - в смітник. Я працюю, немає можливості танцювати навколо нього з бубнами, а потім ще й викидати м´ясо, тож їсть корм.
Краля-Галя• 26 апреля в 13:03
есть огромный выбор кормов, пробуйте разное! Hills, Royal Canin и прочие
Пліснявілий сир• 26 апреля в 14:43
Мой из мяса выбрал курицу и чат gpt полностью расписал рацион на натуралке - уже больше месяца на ней, кот в восторге, хотя и до этого я ему покупала самые лучшие корма.
Я планировала на ночь оставить сухой корм, но кот его не хочет ждет пока я дам ему мясной микс. Дополнительно добавляю костную муку и лососевое масло, витамины курсами
Шукаю трусики
• 26 апреля в 14:57
Ответ дляПліснявілий сир
Дякую дуже.