Донька подруги• 26 апреля в 20:23

Подскажите проверенное средство для отбеливания темных подмышек

Светка-пипетка• 26 апреля в 20:24
,
СКИБИДЫШь• 26 апреля в 20:24
Так это нужно энзимной пудрой теребить там
Чупа-чупс• 26 апреля в 20:25
Ответ дляСветка-пипетка
,
+ Доместос.
Або саліпод
Чупа-чупс• 26 апреля в 20:25
Вперше читаю що пахви під руками можуть бути темними у жінки слов´янського типу
Фантазерша• 26 апреля в 20:28
Може, грибок? Спробуйте клотримазол крем по інструкції тижні 3-4.
Країна мрій• 26 апреля в 20:30
Може побрийте
Чупа-чупс• 26 апреля в 20:33
Ответ дляКраїна мрій
Може побрийте
Хіба це малося на увазі. Але тоді писали б ’кущі’...
Добротная• 26 апреля в 20:35
Теж така проблема, це може бути інсулінорезистентність( напевно тільки лазер допоможе. Я багато що пробувала як були темні так і є темні
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 апреля в 20:40
Ответ дляДобротная
І в мене з минулого року така проблема. Що обстежити потрібно?
Добротная• 26 апреля в 20:44
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я здала аналізи на інсулін, хочу ще на інсулінорезистентність піти здати, а потім якщо що до ендокринолога. Від цих плям один дискомфорт
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 апреля в 20:45
Ответ дляДобротная
А на інсуліну резистентність які аналізи потрібно здавати? Чи їх здавати лише тоді, коли інсулін поза нормою?
Пенек Возмездия• 26 апреля в 20:53
Сейчас полно отбеливающих кремов. Даже на Алике, не говоря о наших аптеках.
Только мазать надо долго, может и не один тюбик. И он так работает, что сначала еще больше все темнеет, а только потом начинает светлеть. Это связано с тем, что действующее вещество вытягивает из глубины весь меланин
Кукарачка• 26 апреля в 20:53
В лазерхаус есть процедура такая. Пс не ходила, мастер пиарила для бикини))
Добротная• 26 апреля в 21:00
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В лабораторії є спеціальний пакет аналізів на інсулінорезистентність(інсулін, індекс Хома), загугліть
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 апреля в 21:21
Ответ дляДобротная
Дякую
А якщо там щось не в нормі, то до якого лікаря- ендокринолога?
Добротная• 27 апреля в 08:07
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую
Так, до ендокринолога