Їжак в панчохах• 26 апреля в 23:05

Мені важко даються відмови навіть малознайомим людям. Чому так і що робити?

Коли я розумію, що своєю відмовою завдам незручності іншій людині мені це дуже важко зробити. Я буквально кожен раз переступаю через себе, думаю, як це все сказати якомога в мʼякшому тоні. Я повинна думати у першу чергу за себе, але чомусь це у мене погано виходить.
Чому іншим це вдається з легкістю, а я все життя борюсь з цим почуттям ? Це все йде з дитинства ?
Админко• 26 апреля в 23:07
Потому что вы привыкли быть всем удобной и хорошей, тоже таким страдаю, нотв последнее время начала говорить людям нет
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:08
Хочете бути зручною для іншою
Вареничніца• 26 апреля в 23:09
Мама чи папа не були командирами?
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:09
Повивчайте тему особистих кордонів для себе

Ви не розумієте це поняття , найбільш ймовірно
Лівий Локіть• 26 апреля в 23:09
Треба жити пріоритетами своїми і тоді ви зрозумієте, що абсолютна більшість прохань до вас або від ліності прохача, або від його наглості.
Туся муся• 26 апреля в 23:09
Например
автор Їжак в панчохах • 26 апреля в 23:10
Ответ дляВсе питаю зарання
Хочете бути зручною для іншою
А навіщо це мені? Одна справа, якщо близькі люди.
А якщо ті, з ким я й контакту підтримувати не буду після відмови? Чому мені перед ними не зручно ?
Та никада в жизни• 26 апреля в 23:11
Автор, странная вы какая то
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:11
Я записываюсь, за мной занимать очередь
автор Їжак в панчохах • 26 апреля в 23:12
Ответ дляАдминко
Я стараюсь також вже говорити «ні», але дуже важко мені це дається.
Я буває в буквальному сенсі ходжу з кутка в куток, переживаючи, як відмовити. Проговорюю по сто разів про себе, як скажу, як відреагую на реакцію тієї іншої людини.
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:12
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви не хочете бути зручною для інших? Чому? Це ж класно - всі вас люблять, ніяких конфліктів , життя чудове, ідилія…
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:13
Автор, работайте над собой, вначале удалите телефонную книгу, поменять замки, гардероб, полная конспирация
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:13
Ответ дляЇжак в панчохах
Наведіть приклад хоча б 1-2 простих ситуацій де вам було важко говорити ні.

І потім ви ні сказали ? Чи все ж таки не сказали ?
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:14
Ответ дляВсе питаю зарання

Интересно
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:15
Автор, расскажите на что вы согласились
автор Їжак в панчохах • 26 апреля в 23:16
Ответ дляВсе питаю зарання

Наприклад, мені треба відмовити педагогу, з яким займається моя дитина. За пів року я не бачу результату і хочу змінити спеціаліста. Тиждень вже обдумую, як сказати, щоб не образити. Хоча розумію, що це моя дитина, мої кошти (далеко не малі) і я не можу їх викидати на вітер, якщо відчуваю, що педагог не підходить.
Але переживаю, що відмовою засмучу ту людину, адже вона втратить клієнта.
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:17
Ответ дляЇжак в панчохах
Я репетитор, мне любой отказ всегда понятен в сторону денег. Так и скажите прямо, благодарю, мой Вася с августа не будет учиться.
ЗабежАЛОЧКА• 26 апреля в 23:17
Я на работе не могу сказать нет, потому что это мои клиенты и мне надо, чтоб они ими и оставались, вот и приходится терпеть
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:24
Ответ дляЇжак в панчохах
Я не розумію - це не ваша родичка і не близька людина.
Навіщо ви думаєте про її майбутнє життя?
Ви з нею пересіклись лише з одного приводу - вчити вашу доньку.
За це ви їй платите гроші.
Не справляється - до побачення.

Так, вміти сказати шо ви припиняєте заняття - треба сказати це зрозуміло , не юлити, прямо, але без емоцій. Якшо ви прийняли таке рішення і впевнені у ньому. Якшо можна ще щось виправити - поговорити з нею щодо іншого формату уроків (чи шо саме вам не подобається) - то треба поговорити . Якщо це не можливо - то дякую за співпрацю, до побачення.

Зрештою, вона вам також дискомфорту завдала - через її недостатній професіоналізм - ви маєте знову шукати нового педагога, витрачати свій час і зусилля . Її професіоналізм недостатній. Не спонсоруйте її недостатній професіоналізм. Залишите її ви, потім ще хтось - ця педагогиня зрештою замислиться що їй самій розвиватися треба бо клієнти йдуть
Интимная• 26 апреля в 23:30
Сейчас модно да и удобно в своих неудачах обвинять родителей. Ну ок они хреновые были тогда, но сейчас вы сами в ответе за свои поступки.
Не думайте о других думайте о себе.
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:30
Окремо скажу: ви хочете щоб люди були про вас типу гарної думки (бо ви їм не відмовляєте).
Але досвід показує що незалежно від ваших дій, люди думають про вас те на шо їм вистачає свого розуму . І ваше прогинання під них аж ніяк не допомагає. Багатьом робиш для них, робиш - а їм все мало, недостатньо . І нічого вони не цінять.
Тому дбайте про себе і свої інтереси.

Так , компроміси можливі але лише тоді коли ви знаєте нашо ви на ті компроміси ідете , чи є в них якась стратегічна мета
Интимная• 26 апреля в 23:35
И вообще если вот вы такая безотказно-хорошая всегда однажды скажете нет то вы в глазах оппонента будете ужасной с..кой. Поэтому лучше говорить нет сразу не поддаваясь на манипуляции.
Все питаю зарання• 26 апреля в 23:37
Ответ дляЇжак в панчохах
«Лариса Іванівна, я з донькою дуже засмучена але ми більше не маємо змоги продовжувати заняття з вами.
З сімейних обставин це так.
Нам непросто далось це рішення.
Післязавтра буде наше останнє заняття.
Дякуємо за всі ваші заняття що провели з дочкою. Дякуємо, але, правда, можливості займатися у нас більше немає».

Грубий приклад для педагогині
Сирожено_пирожено• 26 апреля в 23:39
Ответ дляИнтимная
С.... Ам легче живётся
Интимная• 27 апреля в 00:13
Ответ дляСирожено_пирожено
С.... Ам легче живётся
Згодна, але ж тут не про це. У автора на раз не вийде стати с..кою, краще відмовляти не тримаю і в собі
Сирожено_пирожено• 27 апреля в 00:15
Ответ дляИнтимная
Она к этим людям ещё привязывается
Физрукая• 27 апреля в 00:53
Так родители вас выдрессировали. Конечно, все из детства. Психолог и работа над собой помогут.
Виктория_1807• 27 апреля в 08:05
Ответ дляЇжак в панчохах
Вы сами себе противоречите
ЧупакабраЗеБест• 27 апреля в 10:07
Ответ дляЇжак в панчохах
а, старо как мир.
я все валоб на мужа.
или на пидара начальника, который отменил премию, больше платить нечем.
вы чо, обидную правду гвоорить нельзя.
вините третьх лиц, и будет вам счастье.
Туся муся• 27 апреля в 12:42
Ответ дляЇжак в панчохах
Конечно огорчите, но это жизнь. Просто заранее предупредить, что пока занятия останавливаем, лето впереди, планы. Потом посмотрим.
Мало того, вы ей тоже может не сильно нравитесь, и она не знает, как бы вам отказать. Чем быстрее все случится, тем лучше вам всем