ПоЗиТиВнАя• 27 апреля в 00:02

Ви б погодились водити дитину до рос мовного логопеда?

Дитина в новому навчальному році (тобто у вересні 2025 йде до першого класу), є проблема з вимовою букв. Займались онлайн, але це практично не дало результатів.
Ми знаходимось за кордоном і тут дуже важко знайти наших спеціалістів. Знайшла за відгуками російськомовного спеціаліста (вона не росіянка). Моя дитина розуміє російську, але вдома ми розмовляємо українською і я переживаю, як це вплине на сприйняття, та й загалом на успіхи у постановці букв та звуків ?
Як скажете, чи варто водити дитину в такому випадку до рос мовного спеціаліста ?
Кофе в лобби• 27 апреля в 00:03
Я б не водила
bespe4na_mavpa• 27 апреля в 00:03
Шо за повальное нашествие мовных тролей?
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:04
Як взагалі це вплине на розвиток дитини, коли в родині спілкування українською і ми хочемо, щоб дитина розмовляла без суржика
Самая СоветЧиваЯ• 27 апреля в 00:04
Вам шашечки или ехать..в смысле, мовный срач развести?
Гравіцапа• 27 апреля в 00:04
Манька, вгомонись вже.
ША! я прийшла!• 27 апреля в 00:05
Да. И к логопеду бы пошла и к стоматологу и к любому другому специалисту в котором бы возникла необходимость
begovelik• 27 апреля в 00:04
Шукайте україномовного і з правильною громадянською позицією.
Ондатрова шуба• 27 апреля в 00:04
Ні.
Я їх уникаю по можливості.
Ви яку вимову будете ставити? Якщо місцевою мовою, то треба носій
руки_Крюги• 27 апреля в 00:05
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Психологическая травма на всю жизнь
Не водите
Ондатрова шуба• 27 апреля в 00:05
А то буде дитина чьокать))
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:05
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ситуація справжня.
Я тут Живу• 27 апреля в 00:05
Да, для меня важен результат. Если она лучшая, то пошли бы. Но я, реально, не встречала таких и это до войны было, когда приходилось с ними работать.
КартаБезКомиссий• 27 апреля в 00:05
Ответ дляПоЗиТиВнАя
а вы все там переходите на суржик, если слышите не украинскую речь? английский, например. или немецкий?
Remensa• 27 апреля в 00:05
Ви вже з тренером розібрались?
А мову країни в якій живете знаєте?
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:06
Ответ дляША! я прийшла!
Дорослий - це одне, справа про дитину дошкільного віку
Бадабум• 27 апреля в 00:07
Ответ дляПоЗиТиВнАя
З якого переляку ви розмовлєте українською за кордоном? Не можете вивчити мову країни?
ША! я прийшла!• 27 апреля в 00:06
Ответ дляПоЗиТиВнАя
И что? Главное результат
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:07
Ответ дляRemensa
Ви вже з тренером розібрались?
А мову країни в якій живете знаєте?
З яким тренером?
Мову іноземну вчимо.
Prervana• 27 апреля в 00:07
А произношение буквы Р или Л (или какие там проблемные еще есть) - принципиально отличается в украинском и русском языках? Это что-то новое, конечно.
Пес Патрон• 27 апреля в 00:07
Да! У нас нет с этим проблем. Не занимаюсь ерундой с дележкой по языку🤦‍♀️
КартаБезКомиссий• 27 апреля в 00:07
автор, логопед ставит звуки и буквы. какая невыговариваемая буква в русском звучит иначе?
Аnnеt• 27 апреля в 00:07
Ответ дляОндатрова шуба
А то буде дитина чьокать))
парєбрік парадноє с бєрьозками абнимацца. кошмар
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:07
Ответ дляБадабум
Ви зараз серйозно? Вдома з дітьми німецькою розмовляти?
Видно, що Ви ніколи не жили за кордоном
Ангел-предохранитель• 27 апреля в 00:08
ні
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля в 00:09
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це ж не лише букви. Там і слова і речення. Логопед розмовляє з дитиною, дитині треба буде відповідати на рос мові.
Аnnеt• 27 апреля в 00:09
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Видно, що Ви ніколи не жили за кордоном
так вы дома или за границей? не определились ещё?
Remensa• 27 апреля в 00:09
Ответ дляПоЗиТиВнАя
З яким тренером?
Мову іноземну вчимо.
З тим, про якого ви раніше писали.
Задовбали вже, мовні тролі. Відкрийтесь і пишіть , а не ховайтесь , розводячи срач
КартаБезКомиссий• 27 апреля в 00:09
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ну на немецком же она отвечает. и не говорит: корова, шнеллер!!’
Файно Замало• 27 апреля в 00:09
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну и что,что ребенок?Хотя,вы правы,Парубий,например,не ходил к логопеду,главное-на развитие не повлияло.
Аnnеt• 27 апреля в 00:10
приехала взаграницу - интегрируйся и шпрэхай