Замулена ріка• 27 апреля 2025

Майорка чи материк Іспанія з дітьми?

Хто був на Майорці ?? Чи варто туди їхати з дітьми влітку ?? Як вам море ?? коли і куди краще їхати з дітьми , щоб менше людей на пляжі 🏝️ ? Дякую може порадити місця на ваш погляд найкращі , чи краще їхати на материк ? Але куди ?? Ніде не були , порадьте будь ласка 🙏
барабанщица• 27 апреля 2025
Откуда у вас деньги только берутся? Майорки Испания капец ведьмы блин не иначе
Клевотница• 27 апреля 2025
В прошлом году были на Майорке, нам понравилось. С детьми, но детю 13 лет.

Советуют Алькудию, мы были в Санта-Понса.
На материке тоже хорошо. Аадалусия мне нравится, например.
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
Была и на материке и на Майорке.
Майорка для меня идеальный отдых.
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
На Майорке не была только в районе Магалуфа. А так то везде были.
Меньше всего нравится алькудия, лучший пляж для меня Са Комо. Жить в Кала Миллор - тоже отличный пляж.
Мы всегда с машиной поэтому ездим по разным пляжам - шикарные пляжи небольшие в бухточках.
Балаболка• 27 апреля 2025
Влітку спекотно і на материковій, і на острівній частині Іспанії. Взагалі самий вдалий час - вересень. На Майорці є і піщані пляжі в Пальмі, і маленьких містечках навколо, і Ареналі. На заході, півночі і сході острову в основному глибоко, бо гори і можуть бути кам’яні понтони на пляжі. У Ареналі плавний захід, піщаний берег і море мілке, треба довго йти до глибшого)), але для дітей це саме те що треба
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
Если дети маленькие то такой пляж идеальный. Очень долго мелко и вода горячая.
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
Моим было 10 и 8 и им больше нравились пляжи в бухтах с волнами
Борода• 27 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Из тумбочки
Xвостокрутелка• 27 апреля 2025
Я материкову обʼїздила вже багато де. Цього року Майорку обрала. Але діти не малі. Хоча там є реально пляжі й для дітей - мілко) А от на материковій з малими дітьми мені не підійшло узбережжя Коста Брава - там одразу глибоко було і потрапляли постійно на холодне море
Бутербродница• 27 апреля 2025
Майорка гарна, в вересні вода була трохи вже для мене прохолодна, але з дітьми обережно бо ми поїхали на пляж, а він нудистський і там були голі геї, які мені фото підпортили. Ну звичайно біля готелів такого не буде, ще чомусь вона мені нагадала Туреччину
Xвостокрутелка• 27 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
В Іспанії кругом таке можна надибати )) У нас минулого року і в готелі парочки були подібні 🙈
Бутербродница• 27 апреля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Ну тоді автор нехай подумає чи готова вона щоб діти таке бачили, вони були всі голі, але пляж неймовірно гарний.
ТихоЯ• 27 апреля 2025
Одесса
ТихоЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Тоже самое все в Одессе за меньшие деньги
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
Ответ дляТихоЯ
Совершенно нет.
В Одессе мы отдыхали 8 лет подряд и это не сравнимо. На Майорке гораздо красивее, приятнее
Xвостокрутелка• 27 апреля 2025
Ответ дляТихоЯ
Дійсно))
Стрибну в гречку• 27 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Це вам як стимул. У вас мабуть оточення не може собі такого дозволити. Добре що ви сюди заходите і розширюєте світогляд))
автор Замулена ріка • 27 апреля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Клас , а що це за пляж ???
автор Замулена ріка • 27 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Аренал це пляжа назва ?😊
В вересні дуже хочу , але не можу школа 🥲
В червні я навпаки переживаю що вода буде холодна 😃
Мир Мир Мир!• 27 апреля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Клас , а що це за пляж ???
Са Комо
Балаболка• 27 апреля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Аренал це пляжа назва ?😊
Ареналь це місто на південь від Пальми. Там купа готелів є на 1шій і на 2 лінії (2 лінія - це хвилин 10 до пляжу)). І саме місто вздовж побережжя розташоване. На автобусі 30 хв їхати від Ареналя до Пальми. Розміри на карті як і острова, так і міст здаються великими, а на справді то все компактно. Автобуси з Ареналя до Пальми їздять кожні 20-30 хв по чіткому графіку (зупинка на набережній, а в Пальмі в самому центрі, що дуже зручно, бо вийшло і гуляєш пішки по місту - Королівський палац, собор,напроти них знизу фонтан і порт з яхтами, зліва від палацу і вверх іде відома торгова-прогулянкова вуличка з магазинами і кафе, алеї і тд). В Пальму навіть не варто брати екскурсію, там все можна самому побачити, бо дуже все компактно.
Знову Я• 28 апреля 2025
А в кінці травня там вже можна купатися? Море тепле?