’Київ. Ніч. Містянка поспішала кудись на електросамокаті, але впала. Патрульні, які були поруч, підійшли, щоб переконатися, чи не потрібна їй допомога, і виявили у неї явні ознаки алкогольного сп’яніння’, – розповіли правоохоронці.
Жінка зізналася їм, що вживала алкоголь, але була здивована, що керувати електросамокатом у такому стані заборонено. На неї оформили адміністративні матеріали, і тепер їй доведеться пояснювати свій вчинок у суді.
’Для тих, хто також не знає: це заборонено. Неважливо, чи керуєте ви автомобілем, електросамокатом, мотоциклом чи велосипедом – у стані сп’яніння водіння заборонено законом’, – додали поліцейські.
Також вони зазначили, що такі дії передбачають відповідальність та можуть стати причиною дуже небезпечних наслідків.
’Керуєш електросамокатом або іншим легким електротранспортом у стані спʼяніння — підстава для притягнення до відповідальності за ст. 130 КУпАП як під час керування автомобілем!’, – нагадали в поліції.
Правоохоронці закликали усіх робити висновки з цього інциденту і не повторювати чужих помилок.
’Керуйте відповідально!’ – лаконічно резюмували поліцейські.