Работать надо• 27 апреля 2025

Скільки у вашої кішки тривала тічка?

У кішки перша тічка , триває вже 3 дні
У пʼятницю записали на стерилізацію , переживаю щоб закінчилась
Як думаєте закінчиться до пʼятниці ?
Як ваші перенесли стерилізацію ? Які поради б ви дали ?
Козяка-маляка• 27 апреля 2025
Стерилизовали во время течки, но не в первые дни. Все хорошо, никаких осложнений не было
ЛЮБА• 27 апреля 2025
Ответ дляРаботать надо
А який це укол ? Його колять у вет.клініках?)
Не чула про такий )чула тільки про таблетки )
Укол делают в клинике , когда кошка долго не может выйти из течки, и через 5-7 дней , делают операцию .
Кондуктор маршрутки• 27 апреля 2025
Может и надольше, чем 3 дня, а то сейчас эти уличные коты массово везде чпокаются , куда ни глянь
Кукусик• 27 апреля 2025
Ответ дляРаботать надо
Читала що 3-5 днів
У вет.клініці сказали тиждень максимум
В нашої 5 днів була. Але ветеринар сказав, що стерилізувати можна лише через 2 тижні після закінчення. Тобто можна навіть підчас, але краще через 2 тижні. Перенесла операцію добре, її більше дратував бандаж, вона в ньому була малорухлива, могла впасти з дивану