дама_из_декрета• Изменено 27 апреля в 23:48
Тут є перекладачі чоловічої поведінки? Не можу зрозуміти шо це було
По роботі познайомилась з чоловіком.
Розговорились, обмінялися номерами, почали переписуватись. Він проявляв багато ініціативи, я у відповідь. Можливо я навіть більше. Листувались місяць. Запросила погуляти, мʼяко відмовився, мовляв, зайнятий дуже.
Ну ок, я перестала писати першою, а він ніби сказився - пише і пише, пише і пише після СВОЄЇ ж відмови. Я відповідаю одним словом, його це геть не зупиняє,
Ну ок, дівчина не сподобалась, буває, ти зрозумів це, відмовив та й на тому все.
Але він пише і пише, пише і пише, говорить і говорить.
Що це у перекладачі з чоловічого означає?
Love_Love_Love_• 27 апреля в 23:49
Є купа переклачів.
Одружений чувак фільтрує, при нагоді пристроїться. Поки має з ким чпокатись.
Прагматик флегма• 27 апреля в 23:49
є такі чоловіки, ім не треба стосунків, ім навіть не треба сексу, вони на кайфі від того, що десь там на гачку бовтається тьолочка. а краще 10. схоже ваш з цієі категоріі
Я матуся, мені можно• 27 апреля в 23:49
Хочет загладить свою вину. Отказал тогда, а теперь стыдно. Но он с вами не будет. Такое что то. Не видно из описанного, что он в вас заинтересован
Я матуся, мені можно• 27 апреля в 23:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Є купа переклачів.
А де написано, що одруженний?
дама_из_декрета
• 27 апреля в 23:56
Ответ дляДиректриссимо
Просто пише чи запрошує на побачення?
Просто пишет
Борщик• 27 апреля в 23:57
Ответ длядама_из_декрета
А де логіка?
Какую вы логику ищите? Для него это просто флирт, почувствовать себя интересным для кого-то. Но вы явно не в приоритете.
дама_из_декрета
• 27 апреля в 23:59
Ответ дляБорщик
Ну я наприклад коли з кимось спілкуюсь то це ДЛЯ чогось
Борщик• 28 апреля в 00:01
Ответ длядама_из_декрета
А у женатиков просто так или до удачного момента, когда сможет от жены сбежать. Или до момента, когда трахнуть вас будет настолько большое желание, что он поднимет свой зад и всё-таки сделает хоть что-то, чтобы с вами встретиться.
Женатики, а тем более, когда разводиться или палиться перед женой/женщиной нет желания, крайне ленивые на какие-то встречи и поступки.
Ку ка ку ка ку• 28 апреля в 00:06
забудьте про него, вы допустили грубейшую ошибку, предложив первой, больше никогда так не делайте. Поверьте, это недопустимо. Он вас держит как запасной вариант
Забагаловка• 28 апреля в 00:10
Вы уже 100500 тем про этого мужика создавали, вам уже сказали, что он у него на пол шестого, поэтому и отверг встречу. Ему переписки и общение на работе норм
Баба на горошині• 28 апреля в 00:10
В следующий раз задаете ему вопрос: с какой целью ты со мной общаешься? Если начинается- просто так, дружба, хороший человек- спасибо, я себе не ищу друга по переписке.
Твердая валюта• 28 апреля в 00:13
В мене був такий знайомий.
Він просто так отримував увагу від жінок. Спілкування.
Просто попи*діти любив, якщо чесно.
Переписувався по року і більше. Нікого нікуди не звав.
Казав, що відносини - це складно і йому потрібна лише частина приємного спілкування, яку повністю закривають незнайомі жінки з сайту.
Пс: сам був далеко не красень. Мабуть, комплексував, що при зустрічі все одно не сподобається.
Автор, короче, це травма суттєва у мужика. От і все
Просто попи*діти любив, якщо чесно.
Прагматик флегма• 28 апреля в 00:15
Ответ дляКу ка ку ка ку
уточните, кому мы должны поверить?))
Мошей ницца• 28 апреля в 00:25
Ответ дляКу ка ку ка ку
О боже, обвинили уже автора в ее инициативе. Если мужчина реально заинтересован в отношениях с конкретной женщиной, его не оттолкнет первый шаг с ее стороны. А тут она просто быстрее увидела, что за фрукт. Переписун обыкновенный, никаких планов на нее не имеет и чем раньше автор закончит это, тем лучше.
А я з косою• 28 апреля в 00:33
Авторе та це ж не чоловіча поведінка, це загальнолюдський фактор - на тому квнці переписки в людини можцть бути які завгодно причини так вчиняти, про які ви і подумати не можете. Ви стенд ап, приколи всякі в інсті диветеся? То там часто жартують на тему що після 30-40 уже нікуди себе не випхаєш, увечері ліг і лежиш - ідеально. Так от починаючи з цієї причини - банально лінь, кудись пхатися, переживати стрес (як не як живе спілкування очі в очі це все-таки хвилююче і стресово для людей які не бігають на ті побачення щодня); а може в нього зараз грошей нема взагалі, виплачує якісь борги і залишається тільки на гречку і курячі шиї, а жіночої уваги хочеться; а може гроші є але на вас, на побачення він тратити жлобиться, просто попи*діти в прикол зі скуки; а може в нього срк і починається срачка від найменшого стресу. Повторюсь, це не чоловіче, це індивідуально-людське, краще не намагатися зрозуміти геть чужу людину та її тарганів.
А я з косою• 28 апреля в 00:43
ще ось варіант придумала: зустрічається з дівчиною і боїться що її знайомі побпчать його з іншою в місті. Потім пояснювати, виправдовуватися. Ви ж мабуть в якесь людне місце його запросили, в кафе чи в парк. Може планує вас якось окрутити без виходів в світ, щоб потім зустрічатись у вас або в нього. Або нічого не планує, і як я написала, просто лінь, а побалакати і жіночої уваги, флірту хочеться.
Цвірінь• 28 апреля в 06:22
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ойой, недопустимо 😱 Надо мужу сказать, он-то не знал, пусть разводится теперь. А, и бывшему жениху сообщить, а то он страдал когда ушла, а я всего-то исправляла грубейшую ошибку))
Вареничніца• 28 апреля в 08:35
Ответ длядама_из_декрета
Не все люди такие же, как вы. У меня тоже есть такие писатели, две штуки. С одним полтора года переписываемся, со вторым два. В ответе два вам отлично все расписали.
рукиЖимолости• 28 апреля в 11:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Є купа переклачів.
Сам так делаю ))) Жена не дремлет
дама_из_декрета
• 28 апреля в 14:31
Ответ длярукиЖимолости
Сам так делаю ))) Жена не дремлет
И тоже планируете спать с кем-то?