vera_vorobyova• 27 апреля 2025

Туристична страховка. Яку Страхову обрати?

Їдемо у Грецію своїм ходом,без турагентства.
Потрібно зробити страхування,але яку Страхову обрати? В кого є реальні відгуки.Бо більшість страхових мають купу негативних відгуків починаючи від того що не додзвонитись на лінію у випадку зі страховим випадком,закінчуючи невиплатою коштів
annac• 28 апреля 2025
Vuso когда-то мне выплатили полностью деньги за тур, в который не смогли поехать, поскольку заболела ковидом
Хотя у них тоже куча негативных отзывов
Робітниця• 06 мая 2025
в ПЗУ недорого.
ІНГО так собі по ціні, УСГ теж не з дешевих.
up_s• 03 июня 2025
Ответ дляРобітниця
в ПЗУ недорого.
Пзу не дорого, а відшкодовують?
Робітниця• 03 июня 2025
Ответ дляup_s
Пзу не дорого, а відшкодовують?
Не бачила на них скарг
Треба дивитись умови покриття, вони зазвичай у таблицях або пам´ятках вказані