ДинамоКит• 28 апреля 2025

В кого стегна 116 см, ви комплексуєте?

Набрала вагу пов´язано з прийомам препаратів. Втратила відчуття стилю якщо можна так сказати, стало важко підбирати речі, в ТЦ все тільки Л максимум, хл рідко і часто не сідають лекала.
Що ви ніколи не одягнете, та що завжди безпроіграшний варіант? Дякую за розуміння
Чесно брешу• 28 апреля 2025
Ответ дляДинамоКит
Как называются нейролептики? Сменить не пробовали?
Нейролептики всі провокують набір ваги. В них в інструкції це в побочках
Планшетница• 28 апреля 2025
У меня 100 это же бак , а не попа, жесть.
лаМпочка• 28 апреля 2025
У мене 119.
Джинси ношу і тонкі штани влітку.
Ще два місяці тому було 122.
Це дофіга, на такий розмір одяг або у секонді, або у чоловічому відділі треба купувати.
Не комплексую, навчилася відгавкуватися.
Капитошечка• 28 апреля 2025
Ответ дляВероятненько
Бедра 124. Кому не нравятся мои ягодицы, могут начинать комплексовать
На вас не напали, но вы начали защищаться, значит с комплексами вы знакомы, всё таки. Вопрос же не был о восприятии бедер других женщин. А о своем личном, себя и своих
автор ДинамоКит • 28 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Автор, маю зайву вагу. Розмір 52-54. Не комплексую, бо я вже досить доросла сімейна жінка, щоб перейматись через такі дрібниці.
Одягу дуже мало і в основному він досить дорогий. Купляю одяг в декількох магазинах, де є великі розміри адекватних фасонів. Онлайн не замовляю бо все що замовляла не сідало.
Я тільки ЗА! В мене теж не багато речей. Підкажіть які магазини якщо це відомі бренди і в нас вони є. Київ
Зяблик протестант• 28 апреля 2025
Ответ дляДинамоКит
Ви п´єте антидепресанти?
Про живіт я теж мовчу((
Як 9 місяців вагітності
У меня ад.Полгода было нормально, а теперь расту как на дрожжах Но и возвращаться к тому состоянию не хочется (((
Шикаю і викаю• 28 апреля 2025
Ответ дляДинамоКит
Я не в Києві. Місто навіть не обласний центр -)
Одяг в основному Турція, Польша та Китай менше. Є трішки Італії. Не бренди.
Магазини знайшла випадково, бо одного разу банальні брюки не змогла купити тиняючись ринками і ТЦ. Вирішила зайти в магазин, куди раніше не заходила (бо знала що там дорого). І сталось диво. Не така вже я надзвичайно товста, щоб на менене було неможливо знайти звичайні класичні брюки.
А ще виявилось, що блузи та кофтинки на таких як я теж шиють. І верхній одяг можна знайти модного фасону, а не привіт глибока пенсія в колгоспі.
автор ДинамоКит • 28 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Я теж виїзджаю на таких магазинах