Вообще не факт• 28 апреля в 09:56

Ви колись ризикували всім заради нової справи?

Як вам вдалось?
неДоПриличий• 28 апреля в 09:57
Так, два рази в житті, обидва рази виграшно.
Оце потужно• 28 апреля в 09:57
Всім? Це як?
Грошима мається на увазі?да
Сама собі лікар• 28 апреля в 09:57
Горів сарай, гори і хата.
Цідило правди• 28 апреля в 09:57
Ризикувати всім можна, коли від тебе не залежать маленькі діти і серйозно хворі. Так, не варто геть жити лише для когось, але з певного моменту життя все ж варто усвідомлювати, що є ті, хто справді не може про себе подбати і якщо цей ’ризикнути всім’ передбачає, що і їм може забракнути грошей на їжу чи життєво необхідні ліки - то вже не можеш ризикувати всім
Само_достаточная• 28 апреля в 09:57
Ні, і не ризикувала б.
Сама собі лікар• 28 апреля в 09:58
Ответ дляСамо_достаточная
Ні, і не ризикувала б.
Значить вам не придушили хвіст.
Боневтікла• 28 апреля в 09:58
Ответ длянеДоПриличий
Розкажіть вашу історію
неДоПриличий• 28 апреля в 10:00
Ответ дляБоневтікла
Розкажіть вашу історію
Два рази виходила з примарної зони комфорту і починала все спочатку, один раз з дворічною дитиною на руках.
Люблю порядок• 28 апреля в 10:01
Ризикувала і помилилася. Ми з донькою ВПО, я працювала на роботі, де спокійно можна було піти на лікарняний, частину роботи виконувати з дому. Але я знайшла роботу з більшою зп, звільнилася, вийшла на випробувальний термін, справлялася, все було гаразд. Але донька (7 років) захворіла і я всілася з нею вдома на 3 тижні, наче вона почала одружувати, але вчора знову соплі. Сьогодні вибачилися і сказали, що такий співробітник їм не потрібен. Що тепер робити - не знаю. На минулому місці вже взяли чоловіка, місць не багато на ринку праці, фінансової подушки майже не має, а за квартиру платити треба...
Святатабожа• 28 апреля в 10:01
Да, в 2018 году.
Очень рада, что сделала это.
Я только за!• 28 апреля в 10:02
В украине сейчас бы не рисковала. И последним бы не рисковала, должна всегда быть подушка. Многие, поверьте очень многие потеряли все.
Я только за!• 28 апреля в 10:04
Ответ дляЛюблю порядок
В 7 лет с соплями можно уже оставаться самой, у меня и у соседей так смотрю.
Боневтікла• 28 апреля в 10:05
Ответ длянеДоПриличий
Чим займалися?
неДоПриличий• 28 апреля в 10:06
Ответ дляБоневтікла
Чим займалися?
Продажі
Святатабожа• 28 апреля в 10:06
Ответ дляЛюблю порядок
Так это и понятно: кому нужен работник, котрый по 4 недели с соплями ребёнка на больничных? Кто должен это время вашу работу выполнять?
Боневтікла• 28 апреля в 10:07
Ответ дляЛюблю порядок
Ви зараз серйозно?!!! Три тижні лікарняного, 7 років, соплі - що я прочитала!!!
Люблю порядок• 28 апреля в 10:08
Ответ дляЯ только за!
Може хтось з дітей і може. Моя боїться панічно, особливо коли тривога. Вона знає що відбувається в Україні, знає про ракети. Її друг з садочку з Харкова постраждав сильно від ракет. Вона не може бути сама. І психолог радив не залишати. Починати з 5 хвилин і рідко. Я в найближчий кіоск вийшла, в неї страх.
Люблю порядок• 28 апреля в 10:09
Ответ дляСвятатабожа
Так я і не кажу, що не розумію фірму. Звісно розумію.
Святатабожа• 28 апреля в 10:09
Ответ дляЛюблю порядок
А ребенок с соплями в школу ходить не может?
Люблю порядок• 28 апреля в 10:10
Ответ дляБоневтікла
Ні, це вчора соплі. До цього була температура і сильний кашель. Почала одружувати, вчора наново соплі і кашель від них.
Люблю порядок• 28 апреля в 10:11
Ответ дляСвятатабожа
З соплями, коли не заразний, може. В неї ще кашель від нежитю і вона заразна. Це вже нова хвороба на ослаблений імунітет підхопила в магазині може, чи ще десь.
ЯсноВидящая• 28 апреля в 10:12
Три рази, останні два заради чоловіка. В пеший раз склалося погано, але там це можна було передбачити, просто закоханість очі засліпила. Другий раз вдало (поки що ттт), 11 років разом. Ні про що не жалкую
Боневтікла• 28 апреля в 10:12
Ответ дляЛюблю порядок
Найняти няню (навіть економ-варіант доплатити сусідці-пенсіонерці), покласти дитину на денний стаціонар, домовитись працювати по півдня або двічі навідувалися додому на протязі робочого часу....
Три тижні вы сиділі біля доньки, серйозно?
Люблю порядок• 28 апреля в 10:18
Ответ дляБоневтікла
Ви реально думаєте, що я нічого з цього не намагалася робити? На няню донька не погоджується, боїться. Від лікарні мене сам лікар відмовив, бо то тільки в інфекційку, а там ще гірше підхопить. А працювати по пів дня, то як? В доньки панічні атаки починаються. Ви знаєте що це таке, у маленької дитини? Вона боїться бути сама, навіть, 5 хвилин. Розумієте, чи ні? Це не примха, це паніка. Працюємо з психологом. Але треба в першу чергу прибрати те, що заважає одужати, а це війна. Я не можу її прибрати. Вона боїться за бабусю і свою кішку у Харкові. За свою хрещену, за свій дім. Панічно боїться за тата. Боїться за себе, хоч ми і живемо там, де немає прильотів.
Боневтікла• 28 апреля в 10:20
Ответ дляЛюблю порядок
Як все співпало: бусинка боїться, лікар відмовив, війна заважає....
Під сраку малій маніпуляторші і на роботу!
Анонимус Я• 28 апреля в 10:22
Ответ дляЛюблю порядок
Сорри, но хорошую зп не за месяц больничных платят. Я сына в 6 лет оставляла дома, со списком того, что нужно сделать: запшикать нос, выпить таблетку, налить и выпить чай из термоса
Люблю порядок• 28 апреля в 10:23
Ответ дляБоневтікла
По-перше, я не дозволяла спілкуватися зі мною в такому тоні. По-друге, не бусинка, а 7-річна дитина. Так, вона має право боятися. А ви не боїтеся війни? Не боїтеся ха близьких? Більша частина її життя у війні. Вона не пам´ятає життя до.
А по-третє, ви дитину кладе в інфікційку без показань? Серйозно? Коли вона може спокійно одужати вдома. Щоб підхопити там, щось ще гірше?
Люблю порядок• 28 апреля в 10:25
Ответ дляАнонимус Я
Я це розумію чудово. І самій неприємно, що так співпало. Але вже писала, що донька боїться лишатися одна. Вона самостійна, тільки коли я в іншій кімнаті, сама робить домашку, сама розігріває їжу, прибирає. Але сама чи з чужими не лишається.
Анонимус Я• 28 апреля в 10:25
Ответ дляЛюблю порядок
Вы должны сесть и поговорить с дочерью. Вы единственный добытчик в семье. Вот, посидели 3 недели с ней дома и лишились работы. Что есть и где жить?
Боневтікла• 28 апреля в 10:27
Ответ дляЛюблю порядок
А нащо мені впали ваші ваші дозволи? Тут вільний форум.
Подобається виховувати дитину як розумово недорозвинену, дути в попу, жити фантазіями що вона якась особлива і кришталева?
Ну то матимете на вихлопі в її дорослому житті інфантильну рукопопу особу.
Та й працювати ви так хочете, як голодний с*ать.