Брюльтик• 28 апреля в 11:48

Чи реально продати зараз землю під будівництво без комунікацій?

Є земельна ділянка під будівництво, спадщина. В Київській області, приблизно 30км від Києва. Комунікацій немає, але деякі ділянки вже почали будуватися. По оцінці виходить сума яку б хотіла отримати. А рієлтор каже що не продасться за такі гроші, мінімум за половину суми.
Цікаво чи є попит на купівлю такої землі?
Муркошечка• 28 апреля в 11:55
Земельні ділянки практично завжди продаються без комунікацій. У нас так, принаймні
автор Брюльтик • 28 апреля в 11:56
Ответ дляМуркошечка
Ну буває продаються там де вже люди провели собі і збудували багато , а є як в мене в полі
Муркошечка• 28 апреля в 11:59
Ответ дляБрюльтик
У нас на районі як у вас, це було поле) і ділянки продаються)
Николай-b526• 28 апреля в 12:00
нуууу раз риєлтор сказал......
Там-тарарам• 28 апреля в 12:00
Ответ дляБрюльтик
ми свого часу, коли шукали собі будинок, то саме через наявність підключення до комунікацій розглядали навіть старенький. Знаючи вартість т/у, проекту і підключення (сама будівельник), ділянку без комунікацій навіть не розглядали
Там-тарарам• 28 апреля в 12:02
Ответ дляМуркошечка
продається все, питання в локації і ціні
Просто звязда• 28 апреля в 12:03
Є. Моя подруга ось зовсім недавно купила землю, десь така ж відстань, буде будувати там зону відпочинку, будиночки, мангали і т д
Просто звязда• 28 апреля в 12:05
Ви виставляйте по оцінці
А там - як вийде
Як буде реальний клієнт - то буде торг
А за півціни то хитрозроблені підстави рієлтерів
Є таке. Вона продасть своїм за півціни, а потім перепродасть за реальну ціну
Дохід ділять навпіл …
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 апреля в 12:18
Може хто підскаже ціни на ділянки землі в Бориспільському районі?
Бавовнятко• 28 апреля в 12:18
План забудови ділянки є?
КоролеВешна• 28 апреля в 12:30
Ріелтор ваш?
пьЯНА• 28 апреля в 12:35
Орієнтуватись потрібно не на оцінку точно. Мені однокімнатну хрущівку оцінило в три мільйони😂
Потрібен рієлторський висновок. По суті, навіть ціни на об´єкти на сайті з трьох букв для вас інформативними не будуть - вони можуть продаватися роками. Якщо сумніваєтесь, візьміть консультацію в трьох агенцій - нехай зроблять висновок по ціні, і стане зрозуміло.
автор Брюльтик • 28 апреля в 15:09
Ответ дляКоролеВешна
Ріелтор ваш?
Мій. З ним продали вже два об´єкти. Я спитала , він сказав що продавав ці ділянки і назвав ціну, а за ту ціну що я хочу і відповідає оцінці не купують....
автор Брюльтик • 28 апреля в 15:10
Ответ дляБавовнятко
План забудови ділянки є?
Який план? В мене тільки право власності і кадастр є
автор Брюльтик • 28 апреля в 15:12
А от цікаво чи можна якось в об´яві тих хто продає там же ділянки визначити по кадастру чи є в мене сусіди що теж продають ділянку, типу поруч дві, можливо хтось би купив би так ? Типу не 8 соток, а 16
Бавовнятко• 28 апреля в 15:25
Ответ дляБрюльтик
Там голе поле? Село, за селом. Ціна варіює. Може там ніколи і не буде комунікацій. Виведено під забудову чи ні
автор Брюльтик • 28 апреля в 19:01
Ответ дляБавовнятко
Під забудову територія за селом в полі. Наче лінії електропередач є але не поруч.
Будуть люди ж купують і будують
Бавовнятко• 28 апреля в 20:18
Ответ дляБрюльтик
Будуть люди ж купують і будують
Тобто є цільове призначення ’під забудову’ у документах? Точно? Бо може бути така ділянка, а будуватись дозволу не дадуть через технічні деталі. Так , наприклад, магістральний газогін або ще якісь труби через ділянку. В документах ваших нема цих утворень, але є в архітектурі
автор Брюльтик • 28 апреля в 20:23
Ответ дляБавовнятко
Є під забудову