Пані з калабані• 28 апреля в 14:54
Військовий облік
Працюю за сумісництвом у відділі персоналу. На мене хочуть покласти обов´язок ведення військового обліку. Десь читала що на сумісників не можна, але не можу знайти. Може хтось стикався з таким питанням?
Розумна Губка• 28 апреля в 14:55
Они обязали ввести в штат отдельного человека, прошедшего обучение.
Злюсь до кипіння• 28 апреля в 14:58
Ответ дляРозумна Губка
Якщо штат більше 500 військовозобов´язаних
Злюсь до кипіння• 28 апреля в 15:00
Ответ дляПані з калабані
Штат менше 200
тоді на вас можуть покласти обов´язки, але з доплатою, немає заборони щодо ведення в/о сумісниками.
Статус Ква• 28 апреля в 21:53
Я веду і за основним місцем
І за сумісництвом
З доплатою
Головна умова — особа, відповідальна за ведення — штатний працівник
І за сумісництвом
З доплатою