Пані з калабані• 28 апреля в 14:54

Військовий облік

Працюю за сумісництвом у відділі персоналу. На мене хочуть покласти обов´язок ведення військового обліку. Десь читала що на сумісників не можна, але не можу знайти. Може хтось стикався з таким питанням?
Розумна Губка• 28 апреля в 14:55
Они обязали ввести в штат отдельного человека, прошедшего обучение.
https://biz.ligazakon.net/analitycs/234645_vyskovi...
Ніка Найз• 28 апреля в 14:56
Ответ дляРозумна Губка
Можно вполне как совместителя так и отдельно!
Злюсь до кипіння• 28 апреля в 14:58
Ответ дляРозумна Губка
Якщо штат більше 500 військовозобов´язаних
автор Пані з калабані • 28 апреля в 14:58
Штат менше 200
Злюсь до кипіння• 28 апреля в 15:00
Ответ дляПані з калабані
Штат менше 200
тоді на вас можуть покласти обов´язки, але з доплатою, немає заборони щодо ведення в/о сумісниками.
автор Пані з калабані • 28 апреля в 15:00
Дякую всім за відповіді
Ніка Найз• 28 апреля в 15:01
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ніка Найз• 28 апреля в 15:07
Очень блатная и денежная должность! Туда еще не каждая попадет!
Статус Ква• 28 апреля в 21:53
Я веду і за основним місцем
І за сумісництвом
З доплатою
Головна умова — особа, відповідальна за ведення — штатний працівник