Ранковий базар• 28 апреля в 16:32
Хто не задоволений своєю зайвою вагою
Чому ви допустили її? Ви ж не прокинулись і побачили її. Це ж наїдається кілограм за кілограмом поступово. Чому не зупинитись і не переглянути своє харчування, коли побачили + 5 кг, якщо ви знаєте, що не хочете мати зайві кг? Це ж набагато легше чим потім намагатися скидати 10-20 і т.д. кг. Питання чисто для цікавості
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, ви таке писали
Покажіть де
Love_Love_Love_• 28 апреля в 17:24
Ответ дляРанковий базар
ви вже стільки мені всього написали, що, по-моєму нападаєте тут ви на мене і ображаєте, а не я на когось. Багато дівчат відповіло на моє питання, не побачивши в ньому нічого негативного. Я вірю, що ви можете виглядати кращою за мене, я з цим і не сперечаюсь. І мірятись фото хто кращий мені не потрібно
Тобто ви з страшною обвислою гкірою, не гарним доглянутим волоссям вирішили інших повчити жити, самоствердитися за їх рахунок?
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:26
Ответ дляДрібка щастя
Депресія, незадоволення життям,втома,дитина 2х років, восени були підвищені гормони щитовидки +5 кн,потім невдала заміна контрацептивів +5 кг і це до тих зайвих 10 що лишилися після вагітності. Ще волосся все вилізло. Нормально пояснила?
Так, дякую. Надіюсь у вас уже все налагодилось?
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Я про себе такого не писала. Це тільки ви так вирішили. І я не збиралась самостверджуватись, я конкретно запитала тих, хто незадоволений зайвою вагою. Кому зайва вага не заважає, до тих питань немає. Я же не кажу їм худнути, бо я так роблю. Тому не приписуйте мені того, чого я не писала. Я ні вас, ні когось іншого не ображала. Тільки від вас бачу образи в свою адресу.
Love_Love_Love_• 28 апреля в 17:34
Ответ дляРанковий базар
Це не образи, це констатація факту 🤷♀️
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Це не образи, це констатація факту 🤷♀️
І звідки ви їх взяли?
Love_Love_Love_• 28 апреля в 17:35
Ответ дляРанковий базар
І звідки ви їх взяли?
Там вам вже вище писали що ви з тих хто з першого разу не розуміє.
Бо це правда і ви знаєте що я права
СпайдерВумен• 28 апреля в 17:36
Это я. После родов никак не могу закрыть хлеборезку. Сначала муж-нарцисс аж кривился, когда видел меня после родов))) издевался морально и физически бывало, а я стресс заедала. Потом родители булили из-за набранного веса. Ты не замечаешь, как на таких эмоциональных качелях вес с +15 лишних превращается в +20, 25, 35... Булка никогда не обидит)))) Я отвлекаюсь, когда готовлю и ем. Да, с бывшим мудаком не общаюсь и с родителями стараюсь тоже. Посещаю психотерапевта по РПП, но это тяжело и таким как вы не понять, даже не пытайтесь. Живите свою счастливую жизнь и не лезьте, куда вас не просят со своими интересно и как так можно.
Аноним_Русалка• 28 апреля в 17:38
Йшлося про здоров´я моєї дитини. Чи самостійно сидітиме, ходитиме після важких пологів.
Лікар сказав, що ГВ обов´язкове.
Я маломолочна, якщо не їла після годування, то на наступне молока не було зовсім. Мусила їсти 7-8 разів на добу. З дитиною на руках це або бутерброди, або булки.
Дитина не могла спати, постійно плакала, купа діагнозів, два курси реабілітації, між ними я сама тричі на день мала робити їй дуже неприємні процедури, від яких вона плакала.
Я чекала чоловіка з роботи, щоб піти у душ. Яке правильне харчування?
Який спорт?
А скинути то все важко.
Лікар сказав, що ГВ обов´язкове.
Який спорт?
А скинути то все важко.
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо це правда і ви знаєте що я права
Чому ви вмикаєте задню? Ви написали що констатуєте факт, що я страшко. Так надайте факти.
Света С Приветом• 28 апреля в 17:44
Абсолютно не ваше дело.
Не благодарите, всегда рады помочь.
Света С Приветом• 28 апреля в 17:46
Ответ дляРанковий базар
Але ж знайшли в собі сили зупинитися? Не наїлися ж +20 кг. В мене РХП, я прекрасно знаю як це, коли неможливо зупинитися їсти і їсти, але зупиняюся
Аа) вы останавливаетесь, а они, гады такие, нет. А ВЫ ТОЖЕ ХОТИТЕ, НО ОСТАНАВЛИВАЕТЕСЬ!
смешная)
Света С Приветом• 28 апреля в 17:47
Ответ дляРанковий базар
Вибачте, якщо когось образила цим питанням. Я не засудити, просто дійсно цікаво. В мене теж недавно вирізали щитовидку, а до цього лікувала депресію. Давайте будемо чесними це ж відмазки. Можна набрати, коли дуже важкий стан, але ж в моментах просвіту береш себе в руки. Я розуміла, що в мене буде куди більша депресія, коли буду бачити себе в дзеркалі жирною.
Просто у вас больше комплексов, чем у других)
Дрібка щастя• 28 апреля в 17:47
Ответ дляРанковий базар
Ну от як ці зайві кг набиралися,так і будуть зменшуватися - роки 3,а що можна налагодити швидко? Я виправила тільки гормони щитовидки до цього часу,все інше лишилося.
Света С Приветом• 28 апреля в 17:51
Ответ дляАноним_Русалка
Лікар сказав, що ГВ обов´язкове.
Який спорт?
А скинути то все важко.
Лікар сказав, що ГВ обов´язкове.
Який спорт?
А скинути то все важко.
Как ребенок?
Аноним_Русалка• 28 апреля в 17:53
Ответ дляСвета С Приветом
Как ребенок?
Частину діагнозів зняли у 3 роки, частину у 6. Залишилися лише дислексія і СДУГ. З цим можна жити.
Фізкультура 8-9, нормально.
Света С Приветом• 28 апреля в 17:54
Ответ дляАноним_Русалка
Фізкультура 8-9, нормально.
Хорошо! Здоровья ребенку и вам! :)
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:54
Ответ дляДрібка щастя
Для цього і було задане це питання. Почути досвід інших і поділитись своїм. Дякую за адекватну відповідь. Бажаю Вам швидшого покращення!
Аноним_Русалка• 28 апреля в 17:55
Ответ дляСвета С Приветом
Хорошо! Здоровья ребенку и вам! :)
Дякую!
Тепер починаю займатися своєю вагою, а це дуже непросто :(
Света С Приветом• 28 апреля в 17:55
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую!
Понимаю :) Сама никак не могу сдвинуться с мертвой точки. Но не делаю из этого такой проблемы как автор)
Аноним_Русалка• 28 апреля в 17:57
Ответ дляСвета С Приветом
Та я вже тричі зсувалася і один раз навіть були непогані результати.
Але почалися обстріли, знову почала їсти солодке відрами, майже всі зайві кг повернулися.
Це вже четверта спроба.
Ранковий базар
• 28 апреля в 17:58
Ответ дляСвета С Приветом
Це ваш досвід і ваше право. Як і моє право задати цікаві мене питання. І робити як вважаю я за потрібне.
Света С Приветом• 28 апреля в 17:59
Ответ дляАноним_Русалка
Це вже четверта спроба.
в Украине это вообще малореально, мне кажется. Ну разве что в Черновцах или Ужгороде. Психика не дурная, она же понимает, что вероятность погибнуть от мопеда как-то ближе, актуальней и наглядней, чем от инфаркта или диабета лет так через сколько-то. Поэтому удержать себя от лишней булки адски сложно.
Love_Love_Love_• 28 апреля в 17:59
Ответ дляРанковий базар
Я ж вас питаю ваше фото, можу у відповідь своє скинути.
Факти елементарні, ваше харчування, спосіб життя, відсутність спорту і сон через одне місце.
Света С Приветом• 28 апреля в 18:00
Ответ дляРанковий базар
Интересно, что вы отреагировали на наиболее нейтральное сообщение в вашу сторону)) Хотели триггернуть жиробасов?) А походу проблемы вырисовались больше у вас)
Love_Love_Love_• 28 апреля в 18:01
Ответ дляАноним_Русалка
Це вже четверта спроба.
Ви зможете їсти по годинам ?
Аноним_Русалка• 28 апреля в 18:07
Ответ дляСвета С Приветом
Важко, але треба.
Забагато зайвого.
Аноним_Русалка• 28 апреля в 18:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви зможете їсти по годинам ?
Ні. Ні по годинам, ні по конкретній дієті. Тим більше не по ПХ.
Я зараз їм так, як рекомендувала ендокринолог, і додала трохи спорту. Плюс п´ю воду.
Поки що скинула за півтора місяці 6 кг.
А треба найближчим часом скинути ще 10 (бажано цього року, бо вже преддіабет), а потім і ще 15. Це просто для того, щоб був у нормі ІМТ.
Поки що скинула за півтора місяці 6 кг.
Love_Love_Love_• 28 апреля в 18:15
Ответ дляАноним_Русалка
Поки що скинула за півтора місяці 6 кг.
Ну 6 кг це прекрасно. Можете спробувати попити 2-3 тижні хром. А що вам рекомендували, як харчуватися?
Ранковий базар
• 28 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Знову ж таки. Це все ваша придумана писанина. Фактами будуть прикріплені вами мої слова, що я погано харчуюсь, що в мене погана шкіра, відсутність спорту, сну і т.д. Якщо цього немає, то ви просто голословите. І самі ж намагаєтесь самоствердитися за мій рахунок, а звинувачуєте у цьому мене. По вашій логіці ви ж самі себе опускаєте до «мого рівня».