Тирамісу на терасі• Изменено 15 апреля в 10:46

Втомилася від цього контролю харчування...

Багато хто розказує про радість після схуднення. Але ця зворотня сторона...Завжди і всюди контроль харчування, підрахунок калорій та взважування їжі. Велика тяга до чогось жирненького і смачного і разом з тим страх набрати назад ті кілограми. Так виснажує те життя з постійним контролем та обмеженням. Тренування - хочеш, не хочеш, а треба. Ось і зворотня сторона стрункості.
Люди вже всі пасок наїлися, а ти сидиш і чекаєш Великодня , аби зробити чітміл і з´їсти той шматочок
Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:48
Хто пасок наївся? Всі ще тільки думають коли пекти.
Але загалом, моя Вам підтримка. Це складно, але виправдано.
Кусачая Я• 15 апреля в 10:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Може автор єврейка?
Полтавська галушка• 15 апреля в 10:49
Я вас підтримаю, бо теж чекаю Великодня,не ївши паски ))
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Магазинних. Рошенівськиї, біскоті, кулиничі, панетоне
Точу ляси• 15 апреля в 10:49
Так вроде потом привыкаешь и интуитивно ешь свои норм порции? Разве нет?
Моя улюблена страшко• 15 апреля в 10:50
А я ем все что угодно и сколько хочется и при этом стройнею, благодаря эзотерическим практикам которые когда то приобрела у целителя.
Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:50
Ответ дляТочу ляси
Якщо є схильність до набору ваги, то втримувати її також задачка з зірочкою.
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:50
Ответ дляТочу ляси
В мене так не виходить, бо ще дотримуюся БЖУ
r25-1• 15 апреля в 10:51
тю...шо там взважувать. глаз набивается уже на второй неделе.
а по паскам и тп- ну ешьте сколько влезет один день, на второй пробегите на 5км дольше.
Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:51
Ответ дляТирамісу на терасі
То відьми Вони все життя худі, хоча їдять за трьох.
Точу ляси• 15 апреля в 10:51
Ответ дляТирамісу на терасі
Съесть одну паску и успокоится? Вам надо не одну, да?
r25-1• 15 апреля в 10:51
Ответ дляТирамісу на терасі
значит желужок растянут уменьшайте разовую порцию.
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:52
Ответ дляr25-1
БЖУ я на глаз не вмію рахувати
r25-1• 15 апреля в 10:53
Ответ дляТирамісу на терасі
БЖУ я на глаз не вмію рахувати
хренасе у вас разнообразие питания -что постоянно нужно пересчитывать новые продукты. Мои витання.
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:53
Ответ дляr25-1
А як місяцями можна їсти однакове?
Простецкая• 15 апреля в 10:53
Я тільки вчора почала,не знаю,скільки протримаюся,але вага вже підбирається до 80 кг,завжди 60 була і спорт,після вагітності і війни як понеслося...Не люблю на себе дивиьтся в дзеркало,не люблю фотографуватися, не відчуваю себе сексуальною, дуже депресую,тому,буду триматися. А ще,раніше була шопоголіком,на фоні того що фігура попила,то ношу що попало,часто спорт костюм...не хочу так,хочу знову носити сукні.
Простецкая• 15 апреля в 10:54
Ответ дляr25-1
Ближче до 40 років це вже не працює)
r25-1• 15 апреля в 10:55
Ответ дляТирамісу на терасі
А як місяцями можна їсти однакове?
когда хочется результата.
У обычного человека еда- это максимум 10 наименований. Остальное - настролько малые порции -что там +- одно и то же. огурец, или помидор, кабачек. Вы же не ведро едите
Дрібка щастя• 15 апреля в 10:55
Ну не обязательно взвешивать еду чтобы оставаться стройной, будем честны.
Тренировки нужны не только для дополнительного расхода калорий, а прежде всего - для здоровья.
Стройность и спорт это стиль жизни, а не мучения.
Может у вас РПП?
r25-1• 15 апреля в 10:55
Ответ дляПростецкая
спорт -понятие растяжимое. Майка мокрая?
ЦібаФу• 15 апреля в 10:55
Ответ дляПростецкая
Ближче до 40 років це вже не працює)
Працює ще і як, не треба шукати виправдання
Мальовнича даль• 15 апреля в 10:56
Я собі чіт міли влаштовую частіше. Якби я хотіла паски, я би вже її зїла
r25-1• 15 апреля в 10:56
Ответ дляПростецкая
Ближче до 40 років це вже не працює)
ну если за день можно набрать даже 1кг, то это уже беда с организмом. Там нужно лечить уже. Ну в моем представлении- это же не жрать за столом весь день. Хотя бы часа 2 только
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:57
Ответ дляДрібка щастя
Может у вас РПП?
Можливо. Я точно не знаю, як його визначити
Ворую вкусняшки• 15 апреля в 10:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы б уже растворились. Или месяц назад купили?)
Дон Пэдро• 15 апреля в 10:57
Ответ дляТирамісу на терасі
Значит плохо Вы диетничали. Должны были отвыкнуть от вкуса вкусняшек))
Я обычно за месяц отвыкаю, забываю вкус. Нахожу другое вкусненькое. Например орешки.
Дрібка щастя• 15 апреля в 10:58
Ответ дляТирамісу на терасі
Найдите тест в интернете для начала.
Лучше, конечно, проконсультироваться с психологом
вре_Динка• 15 апреля в 10:58
як давно ви на контролі?
Простецкая• 15 апреля в 10:58
Ответ дляr25-1
10 років спортлайфу - функціонал, тайбо,степ, трх. Я вмію все сама,знаю техніку і багато вправ. Зараз проблеми з варикозом,коліном, фасції на стопах запалені,вже не пострибаєш так,роблю вправи з гантелями вдома.
автор Тирамісу на терасі • 15 апреля в 10:58
Ответ дляДон Пэдро
Горіхи надзвичайно калорійні