Майская киска• 28 апреля в 18:32

Хто має панічні атаки, невроз та тривогу

Як думаєте до скількох років ми доживемо? І скількі років Вам зараз?
Мені 40.
Ириналь• 28 апреля в 18:33
40 это ещё малая
Ніка Найз• 28 апреля в 18:34
Ответ дляИриналь
40 это ещё малая
Если бомба не упадет на голову до 80 проживу!
Обнемашечка• 28 апреля в 18:34
Та ніхто не знає, можна прожити довго ( і не дуже щасливо)
Marmu• 28 апреля в 18:38
Автор, а як це пов´язано?) моя бабуся до 86 дожила, весь час переживала. у мене всі психіатри діагностують підвищену тривожність, уже 44))) збираюся на тренування з танців з молоддю)
Мишка-шалунишка• 28 апреля в 18:39
Головне не тривалість життя, а його якість. Можна прожити до 100.
В мене бабця була атсматик, іпохондрик, гіпертонік, тривожник. Прожила до 94. Та ну нафіг. Я взагалі не тримаюсь за життя. З цими самонакрутами не хочеться довго тут теліпатись.
Летюча помилка• 28 апреля в 18:44
Мне 42.
Ну тревожная я. Ну и что?
Стильна штучка• 28 апреля в 18:53
Рановато вам в 40 лет о таком думать.
Люди до 90+ лет живут, пережили войну, голод и т.д.
А вы молодая женщина и с такими мыслями.
Замороженная селедка• 28 апреля в 18:57
А вы лечитесь?
А вот недавно• 28 апреля в 18:58
Я пью АД и уже не страдаю такими мыслями. Кстати, я не боюсь умереть, я ведь об этом и не узнаю)))) гораздо страшнее когда умирают близкие люди.
ВундерКИНГ• 28 апреля в 19:33
панические атаки никак не влияют на продолжительность жизни, они просто портят ее качество.
И успешно лечатся психотерапией или АД, или АД + психотерапия.
Шикаю і викаю• 28 апреля в 20:19
Почитайте книгу стіни в моїй голові. Вам буде корисно.
автор Майская киска • 29 апреля в 09:07
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую
Мавка• 05 мая в 06:00
Я думаю що років 70 проживу точно. Але я люблю себе накручувати в плані хвороб. Тому іноді я думаю що вмру дуже скоро😄
Взагалі зараз намагаюсь фільтрувати думки, застосовувати різні методи і якось та тривожність не так і відчувається. Над нею треба працювати постійно
автор Майская киска • 05 мая в 11:11
Ответ дляМавка
які методи застосовуєте?
Я теж всяке пробую, але це на рівні підсвідомості вже
Мавка• 05 мая в 16:11
Ответ дляМайская киска
які методи застосовуєте?
Ну наприклад я помітила що мене криє негативними думками ввечері, перед сном. В мене є година з 1 до 2 години дня на думання цих думок. Спочатку, я їх всі і думала в цей час. Зараз вже ввечері сказала собі, що якщо ще хвилюватиме мене завтра в ці години, то подумаю. Але забуваю на наступний день вже.
Те саме серед ночі бува щось тягне і болить. І я себе запитую чи це така проблема, що почекає до ранку чи настільки важлива що викликати швидку? Ні разу швидку не викликала, але потік думок зупиняє теж гарно. І на ранок теж зазвичай забуваю що боліло взагалі.