Лінива, не каюсь• 28 апреля 2025
Что для вас недопустимо в сексе?
Хлопаю ресницами• 28 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мені було боляче. Потрібно, щоб був свідомий партнер, був ніжним, тоді, напевно, буде краще
А з чим ця біль схожа? Як біль при місячних?
Ответ дляДелиВерка
Ой, мля, ну все в этом духе. Все выделения, которые не от секса в сексе для меня табу. Вспомнила одного своего, парня, , и нормальный такой же был и секс с ним поначалу был нормальный, а потом начал мне про это все зачитывать. И явно это он это пробовал, мне потом так рыгать от него хотелось, и не ханжа, но это для меня противно и отклонение
А куда же Вы их деваете? Во время акта выделения не избежны.
ДелиВерка• 29 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Которые , не относятся к половому акту, как вы читаете, не проснулись ещё?
Тішуся неперетішуся• 10 мая 2025
Неприпустимо все що ушкоджує цілісність шкіри чи інших органів, насилля (будь що без явної згоди), свідоме завдання помірного та сильно болю і взагалі всі дії котрі націлені саме на біль як головний фактор. ексгібіціонізм, секс з елементами правопорушень, в екстремальних місцях, з ризиком для життя (типу мінет на швидкості в авто) - тобто усі види адреналін сексу, геронтофілія, усе що менше 18+, секс в некомфортних, брудних місцях або без дотримання стандартної гігієни, копро. Дуже обмежено мож у сприйняти щось дуже легке з БДСМ (типа несильне зв´язування, фемдом, чи легкі шлепки).
Решта відносно типових збочень типу АС, золотий дощ, страпон, оральний секс, сексіграшки - з постійним партнером, котрому довіряєш - так.
С непостійним/новим партнером тільки класика та оральний секс без фанатизму. І тільки з презервативом.