Бадабум• 29 апреля 2025

Девочки, как самочувствие?

шатает при ходьбе ужасно
НеВРотик• 29 апреля 2025
Всі теми, де хочуть розказати світу про своє погане самопочуття, чомусь маскують під цікавість, як себе почувають інші, хоча насправді це автору нецікаво :)

От я себе чудово почуваю! Виспалася, прийняла душ, зараз поснідаю і перероблю всю роботу. Цікаво?
Котомафия• 29 апреля 2025
Два дня болела голова и таблетки не помогали. Сегодня уже получше
Котомафия• 29 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик

Поздравляю, вы проснулись ))
НеВРотик• 29 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
Поздравляю, вы проснулись ))
Ну автор також, тож не все так погано :)
Сизоока бестія• 29 апреля 2025
какое вам дело до моего самочувствия????
Щепотка_совести• 29 апреля 2025
вчера так было, сегодня ок, наконец-то уборку закончу
Бабуся Бетман• 29 апреля 2025
Прекрасно,як завжди!
Тільки з прогулянки
Умничка-помощничка• 29 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик

Ні, автор хоче переконатися, що то погода/магнітні бурі, тож у всіх так. Що це не якась індивідуальна хвороба. Значить, скоро минеться.
Алина-1240• 29 апреля 2025
Сосуды шалят или нервы. Атаксия как болезнь редкое явление, вряд ли вы попали в 1 с 10000
Паратруперсупер• 29 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Прекрасно,як завжди!
Тільки з прогулянки
Это где так?
Бабуся Бетман• 29 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Это где так?
В Карпатах
НеВРотик• 29 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну чисто статистично завжди набереться кількість людей, які теж себе почувають погано. Щодня. Незалежно від бурь.
Тюрюнь_Тюнь• 29 апреля 2025
жахливо. зранку головокружння, давить голову, сильне серцебиття...
якийсь приступ незрозумілий
Швабристка• 29 апреля 2025
А ,,Что за вирус сейчас ходит,, сегодня уже было?
автор Бадабум • 29 апреля 2025
Ответ дляШвабристка
no comment