Мрію про пончик• 29 апреля 2025
Ваша любимая термозащита для волос?
Чтобы и защищала ,и пошистость убирала.Посоветуйте пожалуйста.
Сокодавка ще та• 29 апреля 2025
Керастас масло ультим (золотое). Только с ним я отращиваю здоровые волосы. Еще Керастас нутритив термозашита хорошее. Фен, браш или стайлер после каждого мытья головы.
Stepa_nida• 29 апреля 2025
R+co chainmail люблю для укладок гарячим інструментом (локони, текстури), має додатковий стайлінговий ефект фіксації
R+co hot spell для сушки на браш
В мене волосся не пушиться, але якщо вологість чи шапки взимку, то по довжині можу ще спреєм moonlanding пройтись, він статику знімає
R+co hot spell для сушки на браш
Фенте Фря• 29 апреля 2025
Ответ дляStepa_nida
R+co hot spell для сушки на браш
а чем отличается первое и второе средство? и какой у вас тип волос? спасибо.
Бокс-орун• 29 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Такое? Как им пользоваться в качестве термозащиты? Какой расход?
Анонім Перший• 29 апреля 2025
На каждый день Olaplex №7 Bonding Oil, если кручу волосы, то chi iron guard 44
Сокодавка ще та• 29 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Да. На влажные волосы перед сушкой. Пару нажатий помпы хватает, средство густое. Под браш идеально полирует волосы. Запах очень нравится, не жирнит. Там есть рефил, он тоже с помпой. Мне бутылька на год хватает. Мою голову через день. Чередую с молочком их же фирмы.
Stepa_nida• 30 апреля 2025
Ответ дляФенте Фря
Перший засіб в форматі спрею, робить волосся трошки жорсткішим тактильно і має ефект фіксації укладки. Відповідно, результат більш стійкий.
А другий засіб в форматі щільного крема. Нічого не фіксує, не змінює тактильні відчуття від волосся. Просто захищає від впливу гарячого інструмента.
Тип волосся - тонке, абсолютно пряме, м´яке, не тримає форму.
Вподобайден• 02 мая 2025
Нещодавно абсолютно незаплановано купила собі протеїновий спрей нашого укр. Hillary - дуже здивувалася, бо поки що найліпше по ефекту, що пробувала. Запах, правда, дуже специфічний: мені пахне, як в зоомагазині
Але мій пухнастий блонд нарешті прям дуже добре виглядає.
Мрію про пончик
• 02 мая 2025
Ответ дляВподобайден
Скажіть будь ласка, оцей?