Мрію про пончик• 29 апреля 2025

Ваша любимая термозащита для волос?

Чтобы и защищала ,и пошистость убирала.Посоветуйте пожалуйста.
Сусідка зверху• 29 апреля 2025
Керастаз двухфазная зеленая
Фенте Фря• 29 апреля 2025
мне этот спрей нравится
Сокодавка ще та• 29 апреля 2025
Керастас масло ультим (золотое). Только с ним я отращиваю здоровые волосы. Еще Керастас нутритив термозашита хорошее. Фен, браш или стайлер после каждого мытья головы.
АБВГДейка• 29 апреля 2025
Deeply флюїд
Сегодня я не я• 29 апреля 2025
Никакой
Stepa_nida• 29 апреля 2025
R+co chainmail люблю для укладок гарячим інструментом (локони, текстури), має додатковий стайлінговий ефект фіксації
R+co hot spell для сушки на браш
В мене волосся не пушиться, але якщо вологість чи шапки взимку, то по довжині можу ще спреєм moonlanding пройтись, він статику знімає
SAKYRA-000• 29 апреля 2025
Redken, червона упаковка, він як крем
Фенте Фря• 29 апреля 2025
Ответ дляStepa_nida
R+co hot spell для сушки на браш
а чем отличается первое и второе средство? и какой у вас тип волос? спасибо.
Попадалочка• 29 апреля 2025
Ответ дляФенте Фря
мне этот спрей нравится
Я не поняла его
Блондинка в Законе• 29 апреля 2025
ABRIL Термозахист PROTECTOR PLEX STOP BREAKAGE
Бокс-орун• 29 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Такое? Как им пользоваться в качестве термозащиты? Какой расход?
Шкідлива молекула• 29 апреля 2025
Ответ дляФенте Фря
мне этот спрей нравится
А цена?
Завжди з рушником• 29 апреля 2025
Мне profistyle термозащита подошёл
Анонім Перший• 29 апреля 2025
На каждый день Olaplex №7 Bonding Oil, если кручу волосы, то chi iron guard 44
Карма хамелеона• 29 апреля 2025
Ланза
Сокодавка ще та• 29 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Да. На влажные волосы перед сушкой. Пару нажатий помпы хватает, средство густое. Под браш идеально полирует волосы. Запах очень нравится, не жирнит. Там есть рефил, он тоже с помпой. Мне бутылька на год хватает. Мою голову через день. Чередую с молочком их же фирмы.
Stepa_nida• 30 апреля 2025
Ответ дляФенте Фря
Перший засіб в форматі спрею, робить волосся трошки жорсткішим тактильно і має ефект фіксації укладки. Відповідно, результат більш стійкий.
А другий засіб в форматі щільного крема. Нічого не фіксує, не змінює тактильні відчуття від волосся. Просто захищає від впливу гарячого інструмента.

Тип волосся - тонке, абсолютно пряме, м´яке, не тримає форму.
Вподобайден• 02 мая 2025
Нещодавно абсолютно незаплановано купила собі протеїновий спрей нашого укр. Hillary - дуже здивувалася, бо поки що найліпше по ефекту, що пробувала. Запах, правда, дуже специфічний: мені пахне, як в зоомагазині Але мій пухнастий блонд нарешті прям дуже добре виглядає.
автор Мрію про пончик • 02 мая 2025
Ответ дляВподобайден
Скажіть будь ласка, оцей?