Малая еще та• 29 апреля 2025
Відсутність чоловічої уваги! Це може бути через зайву вагу?
Так склалось, що від природи в мене чоловікоподібна фігура, широкий верх, вузький низ, груди маленькі. Коли була стрункою, це не так кидалось в очі. А як набрала свої 20 кг, то це ппц як видно. Проблема знайти нормальний одяг, не можеш сексуально одітись.. то ось до чого я веду. Коли я була 70 кг, зі мною знайомились, просили номер телефону, кликали на каву. При тому, що тоді я була з проблемою шкірою, зубами, не вміла робити макіяж, малювала тонкі чорні брови , тоналкою фарбувалась такою як замазка, і ходила в спортивному костюмі. Зараз я інакше виглядаю. Привела шкіру а порядок, зуби полікувала, волосся привела в норму. Більш жіночно одягаюсь, навчилась краситись. Але +20 кг за останні 2 роки(( вже немає тої уваги від чоловіків
Рву и мечу• 29 апреля 2025
Проверьте гормоны. Приведите в порядок питание. Это для себя.
Встретите ещё своего
західний_діалект• 29 апреля 2025
Дорогой Автор, на каждый товар есть свой покупатель. Только тараканы в голове мешают нам. Находят свою пару кривые, косые, без рук/ног, больные, толстые и тощие, рыжие и черные. Не нужно циклиться на этом вопросе, а сейчас я и не вижу, чтоб на улице кто-то подходил к кому-то знакомиться. Чаще это происходит по месту учебы или работы либо на СЗ.
Найщасливіша• 29 апреля 2025
Ответ дляМалая еще та
Всьоо , постібались і хватить, треба до дієтолога йти
І без дієтолога можна справитися
Нічого нового- дефіцит калорій і спорт
Нащо вам ті 90 кг в 24 роки
Нічого нового- дефіцит калорій і спорт
Нащо вам ті 90 кг в 24 роки
Чарівне зіллячко• 29 апреля 2025
Ответ дляАдминко
90кг и вы ещё спрашиваете?
Ну я 90 и хватает мужского внимания. Оно было и при 70кг и есть при 90 и это мне уже 45.
Админко• 29 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
В 45 лет 70 прекрасный вес,но не в 24. Таких молоденьких полных девушек клеят толстые старые пердуны,вам в 45 они ок, а ей зачем
Звезда в шоке• 29 апреля 2025
Ні, це може впливати на вашу поведінку, яка привертає увагу чоловіків. В мені 100 кг(( й то чоловічою увагою не обділена
Малая еще та
• 29 апреля 2025
Ответ дляАдминко
Блін мене до мене такі і клеїлись останнім часом
Сижуревувшоке• 29 апреля 2025
Ответ дляМалая еще та
Так приводите себя в порядок, сбрасывайте вес. Вам всего 24 года , а вы уже 90 кг весите. Причём делайте это для себя, а не ради мужиков. Станете здоровее, стройнее , увереннее в себе, там и мужчины подтянутся.
Малая еще та
• 29 апреля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Та знаю що треба вагу скидати, причому срочно. Але постійно якась тяга до їжі, не можу тримати себе в руках
Пополняю_Карму• 29 апреля 2025
Спало на думку, може раніше яскраво фарбувались, і тд..., а чоловіки ж на все яскраве летять. Зараз ви знаєте собі ціну, багато чому навчились чиста шкіра якісне фарбуванні, одяг, ви доглянуті. І чоловіки дивлячись може думають ,,не потяну’..
Вага, ну тут на кожен товар є свій покупець.
Малая еще та
• 29 апреля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Та любила яскравий макіяж) та ще й невміло зроблений. Тонкі брови намальовані чорним жирним олівцем, туш густо намальована на віях, помада такого ягідного кольору, тональний який на пару тонів темніший, ще й зверху пудрою наштукатурена. А я ж була впевнена тоді, що красуня
бибизяна• 29 апреля 2025
Ответ дляМалая еще та
Прям, як Таня наша, вчитель англ мови. Що тут фото виставляє
Малая еще та
• 29 апреля 2025
Ответ длябибизяна
Шо за Таня? Я не бачила ще
Чарівне зіллячко• 30 апреля 2025
Ответ дляАдминко
Я много вижу пар где девушка толстушка и парень тоже молодой.
Малая еще та
• 30 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А я бачу багато пар, де хлопець високий, гарний, підкачаний, і біля нього дівчина навіть більша за мене, без мейку, з жирним волоссям. Але видно як він на неї дивиться, кохає❤️Ех мене ніхто ніколи не кохав, може й не покохає вже. Щастя цим парам бажаю🥰
Чарівне зіллячко• 30 апреля 2025
Ответ дляМалая еще та
Ну так и я ж об этом писала. Вам всего лишь 24. Ещё все будет!
Малая еще та
• 30 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Та буде колись...може
Сижуревувшоке• 30 апреля 2025
Ответ дляМалая еще та
Так может у вас РПП. Надо идти к психологу или психиатру.
Малая еще та
• 30 апреля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Може і рпп