Брюлик в стразах• 29 апреля 2025
Син не їсть овочі, що можна придумати?
Сину майже 4, із овочів їсть тільки борщ (і то, саму юшку відбирає), може погризти сиру морквинку, і дуууже рідко, під настрій, може відварну брокоді з´їсти. І це все!! Так було з часів прикорму. Думала, переросте, але ні.
Всю іншу їжу їсть. Я вже не знаю що робити, пропоную завжди, і різне - навіть не хочу пробувати. Вже думаю купити якісь дитячі вітаміни. Що порадите?
Летчица• 29 апреля 2025
додавайте потроху до котлет - кабачок, морква, цибуля, часник, картопля, у тефтелі капусту
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ дляМама Карло
11 лет.также. ничего не сделаете.
Але як??? Як так можна? Не їсти салати... Ми з дитинства їли все, сиру капусту, кабачки, гарбуз, буряк навіть) це для мене щось незрозуміле.
Коварная Зая• 29 апреля 2025
Сначала надо сдать анализ на дефицит витаминов, а только потом их давать. Ну и если есть проблемы со стулом,можно давать клетчатку в капсулах и как можно больше пить
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛетчица
Пробувала, котлети з цибклею ок. Але з морквою уже не їсть котлети
Мама Карло• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
ну так...и мне не понятно...никаких овощей и фруктов...банан со скандалом. И все
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитина нормотипова?
Ну така, місцями цікава
сладкий_ноябрь• 29 апреля 2025
Ответ дляЛетчица
якщо в дитини таке ставлення до овочів, то будь який шматок тієї ж моркви, або кабачка вони відразу відчують і побачать
Мороженная курица• 29 апреля 2025
Начните покупать и готовить овощные блюда вместе. Пусть он самостоятельно выбираете в магазине, придумывайте рецепт что из этого будет и вместе делайте. Борщ так борщ, пусть натрет морковку, почистит луковку, соберет травки какието и т.д. Так постепенно по крошке и сам щипнет, и гордо вас накормит, и сам чтото сьест.
сладкий_ноябрь• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну така, місцями цікава
Ну то може не нормотипова?
Тому що дітям з рас присутня вибірковість в їжі.
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж сиру морку їсть із задоволенням, без проблем морквину з´їдає. А от на пару, тушковану - все, феее
сладкий_ноябрь• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну це і є вибірковість.
Привіт з ботойбіччя• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
ну морковь ест - и слава богу.
А как насчет яблок ?
Я супер-пупер• 29 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то може не нормотипова?
А что такое «рас»?
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
А что сын кушает? Что ему нравится?
Все їсть, м´ясо в будь-якому виді, каші, макарони, сирні запіканки, сирники, випічку.. фрукти
Повелитель бітка• 29 апреля 2025
Шаурма
В лаваш кладу мʼясо або сосиски, соус або сметану і овочі. Син капусту не їсть, а в шаурмі під сметано-часниковим соусом з задоволенням все зʼїдає. Також кладу туди моркву по корейські (сама роблю). Можна додати огірки, помідори. Пробуйте різні комбінації.
Капусту беру молоду або пекінську, можна айсберг.
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
ну морковь ест - и слава богу.
А как насчет яблок ?
Фрукти їсть, про них нема мови) тільки овочі не їсть
Летчица• 29 апреля 2025
якщо їсть соуси, можна збити блендером до стану пюре овочі відварені і додати до соусу
Відморожена• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
справедливости ради морковка на пару гадость))...пусть ест сырую или в блюдах мелко порубленную, чтобы даже не понял
Метровий сантиметр• 29 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитина нормотипова?
пиндец логика. не есть лук- значит дебил.
Однозначно• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
І в чому проблема? У мене двоє таких, вже виросли ніяких проблем. Я теж овочі ненавиджу, жива, аналізи в порядку.
Творю чудеса• 29 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитина нормотипова?
А если нет? Какие действия?
Брюлик в стразах
• 29 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
Проблема, що дефіцит вітамінів напевно накоплюється
Творю чудеса• 29 апреля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Шаурма
Я тоже так делаю. Айсберг с морковкой только там ест
Однозначно• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну в мене ж чомусь не накопився? Проблема лише у вас в голові. Дитина має їсти те, що не подобається, бо мама хвилюється.
КартаБезКомиссий• 29 апреля 2025
Ответ дляВідморожена
Та я й сама від такого не в захваті була
Метровий сантиметр• 29 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
не выдумывайте.
миллионы не пьют молоко, и ничего, зубы не выпадают, кости не ломаются.
жиры белки и углеводы получает
зачем вам впихивать в него вареную морковь. вот зачем? какими такими изумительными витаминами вы хотите его удобрить? вареными?
жиры белки и углеводы получает