Леопардові панчохи• Изменено 29 апреля в 22:51

Задимілась дуже мікрохвильовка. Як позбутися запаху?

Я вже відпочивала. Приїхав мій батько, людина похилого віку. Особливого досвіду користування мікрохвильовкою не мав.
Взяв тарілку, поклав слойоний пиріжок і на максимальну потужність на 4 хвилини.
Це був жах! Такого диму і гарі смердючої я ще не бачила.
Тарілка тріснула, пиріжок згорів. У квартирі сморід неймовірний.
Все повідкривали, провітрюємо. Сама мікрохвильовка смердить надзвичайно.
интайм_не_предлагать• 29 апреля в 22:51
Я пробувала і оцет, і лимон, і лимонну кислоту. Нічого не допомогло після спаленого попкорну
автор Леопардові панчохи • 29 апреля в 22:52
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так і залишилась смердіти? Ви викинули її?
Своего не предлагать• 29 апреля в 22:53
Вивітриться через пару днів
интайм_не_предлагать• 29 апреля в 22:53
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не викинула. Так і смердить
Кашка-маняшка• 29 апреля в 22:53
Пирожок жалко
Веселуха Муха• 29 апреля в 22:53
Ніяк. Мені так будівельники вграли мікрохвильовку. Поставив розігріти хліб на 30 хвилин, придурок. Цей сморід знаю, він неймовірний, чим не мила, нічого не допомогло.
Selva-d985• 30 апреля в 00:56
Кофе молотое в блюдечко и пусть стоит. Ну и помыть, где достанете.
Пургену мне• 30 апреля в 02:27
Была такая же ситуация, но слойку я лично на блюдечке поставила на 1,5 минуты. Блюдечко лопнуло, слойка чёрная, дым. Микроволновку помыла, стояла потом открытая неделю, вонять перестала день на 3.
В итоге оказалось, что был скачок электричества, у соседей некоторая техника в тот же день вышла из строя