ПоЗиТиВнАя• 29 апреля 2025

Як доїхати з Харкова в Париж

Питання для досвідчених і не дуже, бо я вперше планую і не знаю з чого почати, тож буду вдячна за пораду.
Мета наступна - спланувати поїздку для дорослого та підлітка 15 років з Харкова до Парижу та назад. Цікавить все: потяг, літак, з чого почати, куди бігти.
Максимально хочеться уникнути автобус
Крим мій• 29 апреля 2025
Автобусом до Варшави,а там літак
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Адміни, дякую за нікнейм, хоча після обстрілу мало позитиву
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Автобусом до Варшави,а там літак
Дякую, не дивуйтеся питанню, а на якому ресурсі порадите купити квитки на літак? В чи варто вже зараз це зробити, якщо потрібно на середину червня?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Автобусом до Варшави,а там літак
Теоретично ж до Варшави мають бути потяги - беру на замітку, пошукаю
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
відкриваєте скайсканнер та шукаєте квитки. от прям зараз
з різних аеропортів.
а вже потім плануєте маршрут до аеропорту
я так завжди роблю
Белоснежко• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
:)
Квитки на літак купують за півроку. Зараз це буде нереально дорого.
По грошам оптимальний варіант перевізники. Прямий автобус з Києва ходить до Парижа і далі. Потягами лише з пересадками, при чому їх кілька буде.
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Я бы так - до Мукачево поездом, оттуда электричкой в Будапешт и перелет Будапешт - Париж.
Как только не ездила, это переносится проще всего.
Сутками в автобусе адский ад для меня
Ноунэйм• 29 апреля 2025
Куча перевозчиков на автобусе довезет вас: Гугл Харьков-Париж 2 места, а как вы по Парижу сами без помощи?)
Молчунья• 29 апреля 2025
Я хотела автобусом, до Львова поездом, потом автобус в туре. Но не рискнула
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
з різних аеропортів.
я так завжди роблю
Чесно признаюсь, що ніколи не була закордоном, але потрібно в готова опанувати всі ресурси, дякую
Дуб береза• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Потягом до Хелма, звідти до Варшави, далі літак, або потяг до Перемишля, звідти Краків, далі літак, або потягом до Будапешту, далі знов таки літак. Дивіться на свої дати, що вам зручніше і вигідніше по ціні, звідти і шукайте варіант. Квитки на літак я шукаю на сайті Скайсканнер, але купую потім зазвичай на сайті відповідної авіакомпанії
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
:)
Ні, автобусами не варіант, а може я ще цін на квитки не бачила))), але є проблеми зі спиною
90x60x90• 29 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Автобусом до Варшави,а там літак
Цены видели на самолет?
90x60x90• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дешевых билетов уже нет. Я покупала в Париж в начале января по понятным ценам
Просто звязда• 29 апреля 2025
Автор, якщо вперше, то можете пролетіти. Нюансів сильно багато.
На рейс треба реєструватися онлайн.
Вимоги по валізи, її вмісту, розмірам.
Страховка..
Я б не радила перший раз самій,щоб були гарні враження.

Я і досі потрапляю в не дуже приємні ситуації, а в мене 40 + країн і я говорю 3 іноземними мовами)
І то можу затупити, або щось піде не так.
Вибирайте готовий тур і їдьте перший раз у нього без зайвих проблем.
Ваші шанси завтикати на якому етапі 99% ( без образ))
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Сутками в автобусе адский ад для меня
Гугл- пошук мені порадив саме Ваш варіант, але я думала, що через Варшаву ближче.
Автобус для мене також ад
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вот перелет Будапешт - Париж на май
delphoto
Просто звязда• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автобус для мене також ад
До Будапешта є потяг щодня з Києва.
Квитків уйма)
Ноунэйм• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автобус для мене також ад
Первый раз - запутаетесь пересадками и перелетами. Лучше автобус прямой, понимаю что тяжелая дорога) а зачем вам тот Париж?)
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
Автобус я пока не рассматриваю. Помощь? Надеюсь все спланировать, изучить советы. У меня конкретная цель, не я первая не я последняя, справлюсь
Дуб береза• 29 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
З якого дива автор повинна заплутатись? Там же не китайська грамота. Автобусом з Харкова до Парижа я б ні за які кошти не поїхала. Це треш
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Цены видели на самолет?
Нет) пойду выпью валидола, но выбора особо нет
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПросто звязда
На рейс треба реєструватися онлайн.
Вимоги по валізи, її вмісту, розмірам.
Страховка..

Які образи, я цілком розумію що багато (дуже) шансів, що все чи щось піде не так, але в мене мета не туризм тож в доєднатися до групи не можу
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автобус для мене також ад
Мне через Польшу нравится меньше, тоже из Харькова езжу.
Поезд Харьков - Мукачево 17 часов едет, комфортный и недорогой, электричка до Будапешта 6 часов где-то. Можно брать Киев- Будапешт , но он дорогой и все равно до Киева добираться.
Из Чопа вообще 4 электрички в день прямые выезжают.
Аэропорт в Будапеште удобный и простой для меня, логичный. Ещё и по ценам довольно дешёвый.
Не думаю, что вы потеряетесь в пути, я езжу с ребенком, легко добралась с первого раза.
Я тут с краю постою• 29 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
:)
а дорого - это сколько ?
Шкідлива молекула• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Поїзд Харків-Чернівці, перевізник Чернівці-Ясси
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вот перелет Будапешт - Париж на май
Не повірите, але фото не вантажиться - напишіть ціну, якщо зручно
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
ви якого числа хочете їхать?
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вот, блин, а сейчас?
От 22 евро.
Электричка Чоп-Будапешт от 16 евро. Есть и Мукачево-Будапешт.
Билеты покупать на сайте венгерских железных дорог. Здесь https://jegy.mav.hu/jegy/vonat
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
на 17 червня з Кишинева по 60 євро квитки