Покращена• 30 апреля 2025

Скільки у вас зараз боргів?

Я не пожалітися, я просто поговорити…
У мене все добре, зробив велику покупку в сьомі році.
Але мінус 3 тис дол ( борг), 1 тис євро ( борг), одна кредитка 200 тис, ще одна приблизно 70 тис.
До вересня спокійно все вигребу, але без відпочинку в цьому році нажаль ((
А мені він потрібен як ніколи в житті
Trye• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Так і я не нию. Я її здаю і перекриваю борги. Просто трохи напряжно і як там пишуть десь зверху сцикотно)
Так Вы похвастаться пришли ))) понятно
Мороженная курица• 30 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ооо теж саме написала нижче.
В мене чоловік знайомої суїциднувся, тому що втратив роботу, довго не міг знайти, за знайомої не вистачало, + двоє дітей. Короче, застрелився, тому що колектори насідали.
Я тоже знаю одного суицидника по этой же причине
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ дляTrye
Так Вы похвастаться пришли ))) понятно
Я ж написала зразу. Я не нию.
Бо вас не зрозуміти. Написати причину боргів- то я звастаюся. Написати і нити - не ний.
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ох, багато…
4 тис € . Але це не горить, можемо хоть 10 років віддавати..
І в гривні 50 тис . + розстрочки тис 25
Та і мої борги мене не приперають, але мушу віддати. Бо я так не звикла.
язззззь!!!• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Я теж ненавиджу борги 😢навіть якщо винна банку, аж душу дере, що треба закрити кредитки((
сладкий_ноябрь• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
А ви рахували за скільки років вона самоокупитьсч на аренді? Це ж навіть не 5.
А купити, щоб було, ну таке, за 10 років можна й назбирати, а не годувати банки.
Люблю джаз• 30 апреля 2025
Ответ дляКіна не буде
Нет, нельзя, существует обязательная продажа. Валюта поступает на валютный счет фоп, чтобы ей пользоваться, нужно перевести на карту физлица в гривне. По курсу нбу. И еще хорошо, что эта карта платиновая и 200 тыс можно снять без комиссии, а то и здесь еще потеряешь. Ну и потом купить опять валюту, но уже по курсу покупки.
А, там ще й рахунок ФОП задіяний... Тоді - не знаю.
В мене заощадження просто в євро. Треба зняти суму також в євро. Спитала в банку - через єврову карту замовляю готівку на відділення в євро і отримую євро.
Єврову карту легко відкрила в застосунку.
Губной рояль• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Я не знаю, навіщо вам інформація про чужі кредити. Щоб похвалитися, як ви свої платите?
У мене кредити значно вище, ніж у вас. І роботи зараз не маю стабільної, хоча навіть з роботою то на довгі роки віддавати
Анонимушка• 30 апреля 2025
187 грн минус на Моно. Нагребла в АТБ больше, чем планировала))) Не люблю кредиты и кредитки. Единственный раз в жизни это была ипотека, но там без вариантов
Чудовий каламбур• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Я так не можу. Я важко працюю. Як тільки до вересня ( маю надію) віддам борги зразу на відпочинок на тижні два. Скоріш за все навіть частково в кредит.
Але сили мають бути і натхнення працювати далі.
Бо для чого жити тобі?
Такими темпами запрацюватися, щоб двотижневий відпочинок в кредитит.
Стратег
Кіна не буде• 30 апреля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ну с обычной валютной карты конечно можно снять через кассу, я тоже заказывала пару раз. Но конечно купюры дают мятые- рваные.
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Это смешно?
Это ложь
сладкий_ноябрь• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Квартиру, яку здаю. Не в Україні.
Ну так вона самоокупиться за скільки років, ви рахували?
За цей час можна було назбирати і купити без кредиту, не переплачуючи
Мороженная курица• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Это ложь
Может чужь?
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ооо теж саме написала нижче.
У вашего знакомого было психическое расстройство к сожалению. Он бы это сделал по любому поводу и даже без причины.
сладкий_ноябрь• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Не було.
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Может чужь?
Может бредни
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не було.
Было
Чудовий каламбур• 30 апреля 2025
Ответ дляTrye
Так Вы похвастаться пришли ))) понятно
Потролити.
Закордонна квартира, зп в євро, ціни в Україні і т.д.
viter33• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Если не брать трубку от коллекторов, то ничего не случится
Доки не подадуть в суд і не заарештують майно - так
viter33• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вся Амэрыка рабы к тому же)
Америці якраз пох.
Бо вони долар друкують
На відміну від звичайного позичальника
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ дляviter33
Америці якраз пох.
Бо вони долар друкують
На відміну від звичайного позичальника
Друковать не рисовать. И доллары на голову не сыпятся майским дождем никому. Люди живут, как им удобно
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ дляviter33
Все это можно удалить, выплачивать частями, потом есть сроки давности
viter33• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Якщо є з чого виплачувати
І кредитори також знають про строки давності - не лохи, це їх бізнес
60 метрів сметани• 30 апреля 2025
Ответ дляviter33
Якщо є з чого виплачувати
В любом бизнесе бывают убытки
viter33• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
В любом бизнесе бывают убытки
Якщо бізнес працюючий - значить, він навчився їх мінімізувати.
Чи навіть не допускати
90x60x90• 30 апреля 2025
Немає боргів, але постійно щось треба. Зараз це страховка на маш, імпланти (пару штук), одіягнути на літо себе і сина, щось придумати з відпочинком , хоча б мінімальним + треба хоч щось відремонтувати вдома.
Апрель Ивановна• 30 апреля 2025
60000грн
Байрактара• 30 апреля 2025
Ответ дляДаха-сваха
подала, решение 2 мес ждать, хлам только машина, дом в селе она продать не может, т.к 50% на ребенке наследстао и в случае продажи дома она сначало должна ребенку предоставить жилпдощадь равную по площади...или же после продажи дома 50% положить на счет ребенка, до его 18летия никто им не воспользуется. Но прикол в том, что дом стоит 9-10 тыс и что ей те 5 тыс... и где жить потом? Она обращалсь к разным юристам, проблема есть и она большая...
А вона не могла відмовитись від спадщини?
Идууу--уууу блин• 30 апреля 2025
на обеих кредитках в целом 200 000 долга