Покращена• 30 апреля в 07:46
Скільки у вас зараз боргів?
Я не пожалітися, я просто поговорити…
У мене все добре, зробив велику покупку в сьомі році.
Але мінус 3 тис дол ( борг), 1 тис євро ( борг), одна кредитка 200 тис, ще одна приблизно 70 тис.
До вересня спокійно все вигребу, але без відпочинку в цьому році нажаль ((
А мені він потрібен як ніколи в житті
Покращена
• 30 апреля в 10:50
Ответ дляУма Палата
От вірно ж! Треба жити по доходам!
В мене завжди є гроші на непердбачувані витрати, як то здоров’я чи покупка техніки, поїздки. Секрет простий - працювати треба)))
В кредит ніколи не жила! В борг не беру і не даю! Сплю спокійно))
Спроб спокійно, маю набагато більше
все по ГОСТу!• 30 апреля в 10:51
Ответ дляМинерАлочка
Ваше порівняння взагалі не релевантне))) Ви просто знахідка для системи
А ви така вся проти системи🤣
Ума Палата• 30 апреля в 10:52
Ответ дляПокращена
Спроб спокійно, маю набагато більше
То погасіть борги та й спіть геть солоденько))
МинерАлочка• 30 апреля в 10:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так людина всю тему себе виправдовує.
То теж не від великого розуму
Нехай. Хтось же має бути дійною коровою банківської системи. Якщо вона не хоче чути - вона й не почує.
Фісташкова кава• 30 апреля в 10:54
Ответ дляДон Пэдро
Вважаю, що краще жити так, ніж потім наробити родичам біди з борговою ямою.
Як ухурделю• 30 апреля в 10:54
Вот сегодня заплачу аренду с коммунальными за границей -600 евро и коммунальные в Украине - 1300 грн
И все. Долгов не будет 🤗
Фісташкова кава• 30 апреля в 10:56
Ответ дляЗавтра не пью
Купіть зараз квартиру за 6тис.дол в девятиповерхівці забудови 1985р.
Я можу купити без іпотеки зараз однокімнатну за 12тис з ремонтом і двокімнатну з офігенним ремонтом за 20тис,обл центр на Півдні, але для чого, коли до лінії фронту 47км...
Фісташкова кава• 30 апреля в 10:57
Ответ дляКоролева ганделику
100 тис грн. Техніка в оплату частинами, та кредитка Привату, зробила ремонт в квартирі, яку здаю. До кінця року закрию борг. Похворіли в березні/квітні, трохи грошей пішло на лікування....
От тут Ви праві , що можна зробити ремонт перед здачу в оренду житла. Я робила за власні кошти косметичний ремонт під оренду, але гроші брала з своїх заощаджень, теж яко би в себе взяла в борг.
60 метрів сметани• 30 апреля в 10:58
Ответ дляviter33
Якщо бізнес працюючий - значить, він навчився їх мінімізувати.
Чи навіть не допускати
Так все бы хотелось, не допускать убытки. Но это пока что из области фантастики. А фантазировать конечно никто не запрещает
Покращена
• 30 апреля в 10:58
Ответ дляЯк ухурделю
И все. Долгов не будет 🤗
У мене 400 одні тільки комунальні)
Фісташкова кава• 30 апреля в 10:58
Ответ дляЯк ухурделю
И все. Долгов не будет 🤗
Де це така невелика комуналка, невже опалювальний сезон закінчився?
60 метрів сметани• 30 апреля в 11:00
Ответ дляМинерАлочка
Яка у вас освіта? Початкова?
Спеціально для вас:
Порівняння споживчого кредиту та кредиту для бізнесу є нерелевантним через принципову різницю в їх природі, меті та наслідках. Ось чому:
1. Мета кредиту
Споживчий кредит — використовується для задоволення особистих потреб (телефон, авто, відпустка), які не створюють доходу.
Бізнес-кредит — інвестується в активи, які потенційно приносять прибуток, тобто є інструментом зростання.
2. Фінансова віддача
Споживчий кредит не окупається: боржник повертає більше, ніж отримав, і нічого не заробляє.
Бізнес-кредит може приносити прибуток, який покриє тіло і відсотки, а далі — чистий дохід.
3. Залежність vs Інструмент
Споживчий кредит часто веде до фінансової залежності.
Бізнес-кредит — інструмент масштабування або запуску проєкту.
4. Ризики
Споживач часто не має запасів, щоб перекрити втрати. У випадку неплатежів — штрафи, зіпсована кредитна історія, конфіскації.
Бізнес зазвичай планує ризики, має юридичну структуру, страхування, резерви, і часто — можливість банкрутства як форми захисту.
5. Стимулювання економіки
Бізнес-кредити можуть створювати робочі місця, продукцію, інновації.
Споживчі кредити — лише підтримують споживчий попит, часто на шкоду особистій фінансовій стабільності.
Це зовсім різні речі за своєю природою, розумієте? І проводити паралелі задля самозаспокоєння тут не варто.
Спеціально для вас:
1. Мета кредиту
2. Фінансова віддача
3. Залежність vs Інструмент
4. Ризики
5. Стимулювання економіки
Кому вы строчите эти простыни?
Наша взяла• 30 апреля в 11:02
Ответ дляПокращена
Мені вас вже стає шкода. Так вперто боятися кредитів, за якими весь світ живе і не переймається)
Одна ви фінансово грамотна .
прям как моя сестра говорите, уже наверное тысяч 400 кредитов, а все говорила отдам отдам, но не получилось, а они растут-уже лет 10 так живет, как бомж-работая на эти кредиты, проценты и т.д.....
шмотки покупаю ей я, у нее нет денег ....все в банки уходит
Покращена
• 30 апреля в 11:02
Ответ для60 метрів сметани
Кому вы строчите эти простыни?
Це не вона, це типу чата GPT
Як ухурделю• 30 апреля в 11:02
Ответ дляФісташкова кава
Киев. В квартире не живу
Живу за границей
500 отопление подъездов. А в квартире не включаю и 800 придомовая ( но это обязательно платить )
Живу за границей
МинерАлочка• 30 апреля в 11:05
Ответ для60 метрів сметани
Кому вы строчите эти простыни?
А вы так безразличны, что читаете всё и написываете мне гневные комментарии?
Дон Пэдро• 30 апреля в 11:05
Ответ дляПокращена
Це не вона, це типу чата GPT
ні це гугл скоріше, або стара весія чату. джпт гарніше розписує
МинерАлочка• 30 апреля в 11:07
Ответ дляНаша взяла
Та нехай беруть, не переконуйте - більше телепнів ’в боргах як в шовках’, - розумним легше жити
60 метрів сметани• 30 апреля в 11:12
Ответ дляМинерАлочка
Из ваших читаю только первое предложение. И где вы рассмотрели гнев?
Язвочка• 30 апреля в 11:29
Ответ дляУдальонка
Чем отдаёте?
Я сама на моих плечах мама инвалид и кот. Стараюсь не быть в долгах
Нечем, родственники если помогут, подкидывают хорошо, но никак не могу вылезти из минусов это как яма
Фісташкова кава• 30 апреля в 11:32
Ответ дляЯк ухурделю
Киев. В квартире не живу
Живу за границей
Добре, що у Вас новобудова і горизонтальна розводка. Не у всіх так, на жаль
Незламна Україна• 30 апреля в 11:32
За комуналку тисяч 10... Сподіваюсь,за літо погасити. Але я трачу заначку... В нуль не виходить, от як закінчиться- що робити...
Язвочка• 30 апреля в 11:33
Ответ дляУдальонка
Чем отдаёте?
У меня тётя 81лет ей, живёт на пенсию 4500грн, долгов у нее нет, субсидия.
Врачей не признает категорически, лечиться шерстью на все больные места, какие-то лекарства покупает , но самостоятельно.
Она на любые деньги проживет, я никак не могу у неё поучится, люди не меняются
Покращена
• 30 апреля в 11:40
Ответ для_Злата Ibra_
Ну возьмите ещё на отдых кредит. До октября вигребете
Вийду в нуль спочатку) а там ще і під збираю трохи. Вже на відпочинок з чистого листа поїду)
_Злата Ibra_• 30 апреля в 11:41
Ответ дляПокращена
Зачем? Если так сильно необходим. То надо быстрее ехать. И просто вместо сентября, в октябре, ноябре выйдете в ноль. Какая разница
Покращена
• 30 апреля в 11:41
Ответ для_Злата Ibra_
Зараз в плани не входить.
_Злата Ibra_• 30 апреля в 11:42
Ответ дляПокращена
Це за який період?
У мене 16К. Але це один місяць
Коттедж большой? А вы где живёте?
Секретница• 30 апреля в 11:42
тільки оплата частинами, але зараз все виплатила
мене ще мама навчила ’берешь чужі , віддавати треба свої’. Тому намагаюся не брати у борг)