Як вам така новина?
В Україні хочуть ввести податки для продавців на OLX, Prom та Rozetka
Кабінет Міністрів уже схвалив відповідний законопроєкт.
Якщо документ ухвалять, продавці, які здійснюють продажі через онлайн-платформи (OLX, Prom, Rozetka), платитимуть податок із отриманого доходу.
Що саме планують:
▪️ Платформи щороку передаватимуть у податкову інформацію про продавців, які зробили хоча б одну продажу.
▪️ Самі платформи стануть податковими агентами — тобто автоматично вираховуватимуть податок з ваших доходів:
- 5% податку на доходи фізичних осіб (ПДФО)
- 5% військового збору.
💬 Данило Гетманцев пояснив, що це рішення потрібно для прозорості та справедливості: аби всі, хто заробляє через інтернет, сплачували податки на рівних умовах.
Що саме планують:
- 5% військового збору.
Nature is a miracle• 30 апреля в 09:40
Ответ дляBigSize_
Третий день обсуждаем)
Нормально как по мне. Торгуешь - плати налоги. А как Вы хотите?
Платишь налог с зарплаты, на остаток которой покупаешь что-то и платишь налоги, сидящие в цене товара. Потом выставляешь купленное по какой-либо причине на продажу за треть цены и снова платишь налог. Налог на налог на налог на налог. Кидстаффа в этом списке нет, как поняла.
Mystery -ing• 30 апреля в 10:16
Ну все к этому и шло.
Интересно теперь как будут простые люди продавая свое б.у. не часто- оформлять олх- доставки, чтоб потом заплатить 23% налога, подать декларацию и т.д. ?
Mystery -ing• 30 апреля в 10:18
Ответ дляNature is a miracle
Там не посто налог.
Ещё нужно будет скорее всего налоговую декларацию подавать. Так как есть же факт продажи: олх-доставка или что-то подобное.