ДваДваВісім• 30 апреля 2025

Ви б пдіймали орендну плату?

Київ, Святошинський район. 1-кімнатна квартира в новобудові (приблизно 8 років), електробудинок, останній поверх, закрита територія, метро дуже далеко. Сама квартира дуже приємна з акуратним ремонтом, повністю обладнана: пралка, посудомийка, меблі, штори, сучасний санвузол. Не нове, але все чисте й красиве, виглядає сучасно і затишно. Як для однокімнатної простора. Оренда зараз 15 000 грн + комуналка + охорона/вахта.

Живе пара 45+, без дітей і тварин, уже два роки. Ідеальні орендарі: платять точно в строк, квартира в абсолютному порядку, ванна й кухня блищать, ні шуму, ні скарг, нічого.

І от зараз дилема: подібні квартири вже йдуть по 17–20 тис, можна було б підняти плату. Але якщо вони з´їдуть не факт, що наступні будуть такі самі спокійні й акуратні. Можна заробити +2–4 тис на місяць, але й влетіти в ремонт або постійні головняки з іншими квартирантами. От і думаю, чи варта гра свічок. Ну і поверх останній також нюанс.