Ниф_ниф• 30 апреля 2025
Які у вас відносини з вашими доньками підлітками ?
Маю доньку 15.5 років. І просто вже опустилися руки . Родина повна. Але чоловік став овочем, та може і я теж. Він ходить як зомбі. Весь час каже що може додому не повернеться бо загребуть на вулиці. Повна апатія. Зараз його що не запитаєш відповідь одна Мені все одно. Доньке дозволяли гуляти до 22.00. Але її друзі до 23.00 . Позавчора вона підходить до мене і каже Можна я буду гуляти до 23? Кажу Ні. Вона пішла до нього запитала відповідь Мені все одно. Прийшла в 23.00. І каже А папа дозволив. Він їй слова не сказав. А моє слово напевно для неї нічого не значить. Ще вона познайомилась з хлопцем в школі і щовечора вони гуляють . Хлопець 11 клас.
Другий день ми не розмовляємо а їй ще і краще . Гуляє, в кімнаті срач, сьогодні пішла не на перший а на другий урок. Школа то взагалі ні про що. Сказала що їй та школа не потрібна. Скільки я вклала в те навчання. Вчилася завжди добре до карантину. А потім все поступалось. Я не знаю як з нею розмовляти. Відчуття що я втрачаю з нею зв´язок і це так важко прийняти ...
Санта Барбара• 30 апреля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Та я і не роблю її такою. Але як прийняти що вона не хоче вчитися а лише гуляти. Да ще і якесь там чудо приліпилось
а коли ще хотіти гуляти?
і не принижуйте її почуття
’чудо’
і не принижуйте її почуття
’чудо’
Ниф_ниф
• 30 апреля 2025
Ответ дляСанта Барбара
а коли ще хотіти гуляти?
і не принижуйте її почуття
’чудо’
і не принижуйте її почуття
’чудо’
Там реально чудо расчудесное
Крим мій• 30 апреля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Ну вам виднее конечно
Ну вы думаете лично, что гавкать на дочь приказным тоном - норм? Конечно вас слушать не станет.
Бардак в комнате - абсолютно нормальная вещь для всех детей ее возраста.
ПуГоФФка• 19 мая 2025
От вам реально ее дрючить? Ну все остаются до 23 , это молодежь...идут какие-то разговоры, смех, а ей надо домой идти) ну договоритесь легально до 23) И мое мнение лучше остаться в хороших доверительных отношениях, чем 2 день не разговаривать... просто пусть она вам скажет чего хочет, вы ей свои условия) и больше общаться не приказным тоном, а на ровне...
Одяг та сумки• 25 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
Ох автор, у мене і чоловіку не пофіг.
Але у мене таке саме дома….
Йду з собакою ввечері гуляти і через неї повертатися не хочу.
Не повірите, я на антидепресантах через неї.
Це ж треба робити, здається більш менш виховати, вкласти душу і тут таке на виході…
Але пені всі кажуть що я її розбалувала .
Не знаю
Але у мене таке саме дома….
Не знаю
не переймайтеся дуже виховання повнно спрацювати- я була з 16 відірвив та викень- кинула навчання.технікум правда закінчила.
виховання дало про себе знати з часом розум повернувся до мене.
Працювала, зрозуміла треба у вуз вступити. На безкоштовно вступила денне навчання з вільним відвідуванням+ 5ти дневка працювала. з 27 років не пью не курю+ спорт + гарна сімья... А винуватець за кого кинула навчання мій чьоловік
гуляли ми з ним знатно до моїх 26 поки дітей не запланували. Дітям про це не розказую тільки
Братья Капли• 26 мая 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Дякую , трохи заспокоїли)
Мона Лиза• 31 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Это не надо объяснять, это надо показывать с детства и собственным примером в том числе. Какую книгу вы последнюю прочитали и когда? Ваша дочь читает? Вы ей покупаете книги?
У вас есть дети ?