Наразі ситуація на кордоні з Білоруссю не змінюється, хоча напрямок продовжує нести загрозу. Якщо російські війська почнуть переміщатися на територію Білорусі, ДПСУ отримає про це інформацію.
Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко, пише РБК-Україна з посиланням на його інтерв´ю "Укрінформу".
За його словами, на цей момент ситуація на кордоні з Білоруссю не змінюється, як і не змінюється ситуація, яка наразі є вглиб території Білорусі.
"Проте цей напрямок залишається загрозливим, зважаючи на те, що Росія може спробувати використати його повторно. Тепер у безпосередній близькості до кордону якогось ударного угруповання, яке б формувалося або було сформоване, наші підрозділи, які за цим спостерігають, не фіксують", - зазначив він.