Куда_бежать• 30 апреля в 14:02

Обираємо подарунок від BROCARD: поради на основі відгуків покупців.

Один з універсальних подарунків — косметична або парфумерна продукція. Вона ідеально підходить, як жінкам, так і чоловікам. Головне при виборі такого презенту — знати про уподобання іменинника чи іменинниці. Великий вибір преміальних товарів цієї категорії пропонує мережа BROCARD (Брокард).

Коротко про мережу

Майже у всіх обласних центрах є магазини Брокард: Київ, Харків, Рівне, Львів, Миколаїв. Загалом в Україні знаходиться 66 магазинів. Майже за 30 років існування послугами мережі скористалося понад 2 мільйони людей. Значна частина з них стала постійними покупцями. Про мережу Брокард відгуки мають позитивний характер. Покупці особливо відзначають:

  • широкий асортимент косметики та парфумерії;
  • незмінно високу якість товарів;
  • професійну допомогу консультантів;
  • подарунки та знижки для постійних клієнтів;
  • регулярні акції тощо.

Замовити товари можна не тільки в ході візитів до магазинів, а й на сайті. Детальні описи допомагають зробити вибір та замовлення.

Професійна допомога консультантів

Клієнти мережі Брокард завжди можуть розраховувати на допомогу консультантів. Чисельні позитивні відгуки присвячені саме професіоналізму консультантів. Вони добре знають про усі характеристики продукції: починаючи з відтінків аромату та закінчуючи складом.

Саме завдяки допомозі консультантів можна знайти ідеальний подарунок. Спеціалісти рекомендують товари залежно від статі, віку та інших особливостей іменинника. Консультанти порекомендують парфумерну воду для людей виходячи з їхніх захоплень та уподобань.

Орієнтуємось на відгуки про Брокард (Brocard)

Не завжди людина знає, який саме аромат їй потрібен. В цьому випадку завжди можна розраховувати на відгуки користувачів. До кожного товару на сайті Брокард є не тільки детальні описи, а й чисельні відгуки та оцінки покупців у вигляді зірок. Орієнтуючись на ці дані, можна зробити вибір.

Мережа Brocard пропонує преміальну парфумерію та косметику на будь-який смак. Завдяки відгукам та допомозі консультантів можна зробити вибір найліпших товарів для подарунків.