Творческий типаж• 30 апреля в 17:23
Дёргается веко , чем лечат ?
Скорее всего на нервной почве.
Достаточно сильно на одном глазу дёргается верхнее веко. Прям тянет немного.
Кубик Рубика• 30 апреля в 17:25
Ви не одні,я з вами)
П´ю все що є заспокійливе.Допомогло на період,перестала пить,знову почало танцювать
Бува і таке• 30 апреля в 17:37
Підтримую тих, хто написав про нервове. У мене так було на фоні тотального стресу,коли мама потрапила в реанімацію. Пройшло, коли стала більше спати. І магній, звісно, завжди в плюс.