Вітаю, у кого дітки навчаються за програмою Росток!?
Розкажіть плюси та мінуси цієї прграми
Цибулька зла• 30 апреля в 22:11
син навчався. результати з математики були непогані, але потім в підлітковому віці забив на все.
Ловлю капці• 30 апреля в 22:16
У нас була лише в початковій школі і лише математики - шикарна. Але потім з´явилася Гісь у нуш, теж дуже хороша.
Ловлю капці• 30 апреля в 22:17
Ответ дляАрина85
де про це почитати? ким визнана?
Мабуть тими, хто її не зміг осилити.
ГейСюда• 30 апреля в 22:26
только плюсы среди деток наших друзей и знакомых с поправкой на то, если первый учитель был крут
Тектологиня 80lv• 30 апреля в 22:30
Моя дитина вчилася за цією програмою.
Вона підходить лише для дітей з вираженими математичними здібностями. Якщо дитина слаба, то мучатимуться всі.
Врахуйте, що з 7 класу діти переходять на вивчення математики по Мерзляку. І тоді з´являється питання: а заради чого все це було? Хімія підручник абсолютно безтолковий. Фізику теж вчили за шкільним. Навколишній світ - то завдання для батьків часто, вони не по силам самим дітям без допомоги батьків чи інтернету.
Автопортрет нурофена• 30 апреля в 22:31
Ответ дляГейСюда
У нас в старшого так і було. Перший вчитель чудова, то і програма гарно пішоа. Дуже сильний клас. А в меншого вчитель повне гімно, в третьому класі всім класом батьки повчтали і витурили, вчителя замінила, але вже трохи запізно. 2 роки прогавили. А інша вчитель підкована на нуш і їй цей росток не витягти вже
Автопортрет нурофена• 30 апреля в 22:35
В 7 класі у нас всі програми зрівнюють і далі всі класи навчаються по нуш.
Тож питання, для чого було дітям тягти той росток математику, щоб в 7 класі весь рік повторювать на розслабоні те, що вчили в 5 і 6 класах.
Якщо всі потім зрівняються.
А батькам купувати всі роки зошити робочі для чого було, якщо нуш все безкоштовно забезпечував
Якщо всі потім зрівняються.
Жинси на дитину• 30 апреля в 22:45
Мої діти навчалися ще в кінці 90-х. Цікава сильна математика, але дійсно потрібен математичний склад розуму.
Але це все тільки початкова школа була, а далі повний провал, воно все не вяжеться.
Ответ дляТектологиня 80lv
Моя дитина вчилася за цією програмою.
Складно зараз мабуть скрізь, з цими тривогами постійним , але дітям цікаво? Який має бути рівень підготовки на перше вересня?
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Якщо всі потім зрівняються.
Хіба вчаться тільки заради академічних знань? задача школи навчити вчитися,ц взалагі привити любов та цікавість до навчання
Цибулька зла• 30 апреля в 23:02
Ответ дляАрина85
Ну підлітковий вік то окрема історія, але в цілому цікаво, чи цікаво дітям, чи багато треб а ’ зубрити’?
в нас була дуже класна перша вчителька, тому дитині було цікаво і легко.
Цибулька зла• 30 апреля в 23:03
Ответ дляАрина85
в школі була співбесіда, давали завдання на логіку. після ростка легко вступив в технічний ліцей. потім все зійшло нанівець.
Тектологиня 80lv• 01 мая в 06:21
Ответ дляАрина85
Моя дитина вчилася за цією програмою до війни.
Щодо підготовки. Тут грає роль не сама підготовка, а здібності дитини. Вони або є, або ні. Якщо дитина не здібна в плані математики, то не потрібна ця програма. Повірте, що частину завдань для 2-3 класу ви вже не будете розуміти як робити ) а інколи ви будете знати один розв´язок, а вчитель вимагає інший . Бо там інший підхід, ніж нас вчили.
В інтернеті можна скачати зошити з математики для кожного класу, по ним і вчаться діти, книжок по математиці нема. Ви скачайте для 1 класу і спробуйте поробити з дитиною щодня завдання протягом місяця, щоб побачити чи важко їй.
Продають ці зошити в Сумах. Ви можете подзвонити на виробництво і попросити продати вам комплект математики для 1 класу минулого року. Якщо у них є в наявності, то отримаєте поштою. Якщо все спродано, то раніше серпня, на жаль їх не надрукують.
До речі, дуже доцільне питання щодо тривог і навчання. У вас навчання в школі чи он-лайн? Повірте, якщо це ляже на ваші плечі замість вчителя, то я б 💯 не починала.
Тектологиня 80lv• 01 мая в 06:29
Раніше в інтернеті легше було знайти і скачати російський Петерсон, ніж Росток. Росток - це зідрана російська програма Петерсон, просто мало хто це знає :) Петерсон це прізвище її розробниці. Завдання плюс мінус одні і ті самі, просто в українському видання москва чи Новгород замінені на Київ чи Полиаву, наприклад)
І Петерсон буде російською.
Ви гугліть або ’ Росток ГДЗ/ Росток розв´язок/ Росток зошити скачати’, або ’Петерсон решебник’. Раніше в інтернеті було і те, і те.
ГДЗ або решебник - то по суті скан зошита з розвязаними завданнями. Вам як мамі допоможе пояснювати дитині, бо ви часто сама використала б інший спосіб розв´язку, ніж в цій програмі. А це вже неправильно )
І Петерсон буде російською.
Тектологиня 80lv• 01 мая в 06:46
Як мама вже відносно дорослих дітей можу вам порадити обирати вчителя, а не програму. Бо це насправді найголовніше.
Моя дитина потрапила до клас вчителя, до якого клас був укомплектований рівно за рік до першого вересня. Це дійсно вчитель, який може вчити і випускає дуже сильні класи. Але. Я знаю мінімум двох дітей, яких треба було забирати з цього класу зразу ж і я не розумію, чому батьки цього не зробили. Бо вчитель любила працювати з розумними дітьми, які хочуть вчитися. І шалопаї чи клоуни їй не подобалися. Але ж діти і такі ж. Вона них ніколи не кричала. Але ж і спокійним тоном можна зробити так, що людина почуватиметься останнім гівном. З того, що мені розповідала моя дитина, я просто не розумію батьків тих двох хлопців. У одного просто знищена самооцінка і підірвана психіка, я знаю що він просто відмовлявся йти до школи. Інший протистояв вчительці, але ж сили не рівні) Школу ненавидів всією душею. Хоча від початку дуже хотів і по суті був один із самих здібних, але не склався контакт з вчителем і зразу скотився. З 5 класу у нього успішність, до речі, зросла, коли змінилися вчителі.
Тому розпитайте за вчителів, що беруть першачків. А програма - то справа десята насправді.
Ответ дляТектологиня 80lv
Навчання офлайн, в укритті не вчаться .
Здібності наче є. Ми йшли на НУШ, але психолог після тестування порадив саме цю програму
Ответ дляТектологиня 80lv
в нашій ситуації це не варіант, нажаль, та де и живемо немає підготовки по школах, і обрати вчителя не реально. Хаба що водити до всіх на індивідуальну підготовку за гроші, та й не всі таким займаються
Ответ дляТектологиня 80lv
Якщо я буде бачити після місяця- двох, що дитині не заходить програма, чи вчитель, то не бачу проблеми перевести в інший клас
Чудо в декрете• 01 мая в 08:54
оба ребенка учились по этой программе, ничего архисложного не было по математике, единственное множества то ли в 4, то ли в 5 классе
Вчителька з мікрорайону• 01 мая в 10:31
Ответ дляАрина85
Проблема є. За той місяць-другий Ви не зрозумієте, що дитина не тягне. Бо будь-яка програма (обидва НУШІ, Росток, Крила успіху, Інтелект України) на початку року є досить простими. Що дитина не тягне буде зрозумілим вже з другого півріччя. Але - дитина вже звикне і до учнів і до вчителя. І буде дуже бити по психіці оте переведення.
Який анонім мені попався
Вчителька з мікрорайону• 01 мая в 10:50
У нас в школі є вчителька початкових класів, яка веде класи за програмою Інтелект. То на початку вона себе тримала в руках, а ось далі - крики, ругань та булінг на уроках став звичкою. І то все було з боку вчительки. То не було секретом від батьків, бо уроки були онлайн.
І перевели до іншого класу тільки одну дитину. Бо після уроків діти зустрічалися, здружилися, і ніхто з дітей не хотів йти до іншого класу навіть при такому неадекватному вчителю. А до вчителя вже звикли.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це вибір батьків і дитини. Якщо діти не хотіли до іншого класу, значить не все так погано. У нас італійська сімейка, ми всі дуже гучні і емоційні, то моя, наприклад, дитина на крик взагалі не реагує як на щось негативне. Всі різні