Мій не такий• 01 мая в 09:56

У дитини болить часто живіт: що перевірити?

Дитина 4 роки. Часто скаржиться на біль у животі, описати тип болю не може. Часто це зранку, після садочку або коли щось не хоче робити;) пів року тому робили узд, здавали на глистів і нічого не знайшли, крім підвищеного газоутворення. Зараз знову часто болить, хочу знову йти перевіряти, бо це буває по кілька разів на день. На що ще звернути увагу?

Загалом дитина погано їсть, так було завжди. Їсть обмежену кількість продуктів, кілька фруктів і нічого з овочів, крім моркви та картоплі((
Аноним с кешбеком• 01 мая в 09:57
Я не специалист, но может психологического плана проблема
Видна міленіалка• 01 мая в 09:58
Солодощі їсть? Мій як багато єрунди всякої з´їсть то теж жаліється...робимо дієтичні дні і проходить. Педіатр каже не їсти сухарики попкорн і т.п
Г@Л@В@ломка• 01 мая в 10:00
В мого були аскариди. Виявили не одразу, але після лікування болі пройшли. Йдіть до гастроентеролога ще раз, повторно узд органів черевної порожнини, копрограму
ДолькиКабана• 01 мая в 10:00
Солодке, чіпси, газовані напої?
буреЛОМКА• 01 мая в 10:00
Може непереносимість лактози чи глютену? В мене колись в дитинстві постійно болів живіт і була нудота. Вже десь років в 7 виявили дискинезію жовчних шляхів і гастрит.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 10:01
Звідки ви знаєте, що болить?
Судячи з того, що дитина скаржиться на живіт, коли не хоче щось робити, то це симуляція, на яку ви ведетеся.
Я б порадила сімейного психолога, спочатку вам, потім дитині.
Н@Диете• 01 мая в 10:01
Может быть не усваивается глютен или лактоза
60 метрів сметани• 01 мая в 10:01
Приберіть хліб, випічку і яблука.
Що їсть дитина?
Видна міленіалка• 01 мая в 10:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки ви знаєте, що болить?
Таке теж часто буває. Моєму 8 то почав якийсь час жалітися на живіт ..кажу добре лишайся вдома але телефон забираю. Все ...як рукою зняло
Латексне альтер ЕГО• 01 мая в 10:03
Возможно- психосоматика
автор Мій не такий • 01 мая в 10:03
Ответ дляДолькиКабана
Солодке, чіпси, газовані напої?
Ні, газовані та чіпси у чотири не вживає) їх солодкого мінімально, цукерки не їсть шоколадні
ЯяяКакаджамбо• 01 мая в 10:06
Психосоматика скорее всего.
Фізик-ядерщик заочно• 01 мая в 10:10
Було таке у доньки, мені порадили в ПАГ звернутись. Там зробили УЗД і виявили збільшені лімфовузли в черевній порожнині (при цій фразі в мене все походило всередині), але лікар заспокоїла, що це на 99 відсотків глисти. До цього в приватних клініках перевірялись і все було добре, там навіть роздвоєння нирки не бачили).
сладкий_ноябрь• 01 мая в 10:10
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ваша донька теж симулювала?
Мольфарочка• 01 мая в 10:11
У дочки такое было. Прям слово в слово) на ужин обязательно каша и йогурт на ночь или ряженку. Дочка макароны и блины любит так их можно только утром или в обед. Из овощей попробуйте сырую капусту куском дать и огурец - может у малоежек вкусы совпадают. Яблоко на мелкую тёрку и пюрешкой такой скормить. Перерастёт. У моей после первого класса прошло. Эти все советы от разных врачей. Нам поиогло
Мольфарочка• 01 мая в 10:13
Ответ дляМій не такий
Цукерки не покупать и не давать совсем. Посмотрите станет лучше и аппетит и для зубов это вредно
Фізик-ядерщик заочно• 01 мая в 10:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваша донька теж симулювала?
Ні. Живіт болів бувало сильно. Думала, що в садочок просто не хоче і вигадує. Добре, що знайшли причину
сладкий_ноябрь• 01 мая в 10:27
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну а в дитини автора інше
Скляна миша• 01 мая в 10:27
Моя дочка тоже часто жаловалась. Обследования, анализы, узи ничего не выявили пока мы не загремели в больницу. Обратились с очередной жалобой на живот к педиатру, а она направила в приемный покой к хирургу, чтоб исключить апендицит. А там нас направили на гастероскопию и выявили причину боли - язва желудка. Я была в шоке, т.к. ребенок ничего особого из запрещенки не ест... все в пределах разумного. И каково было мое удивление, когда увидела переполненное отделение с детьми, с таким же диагнозом, и очередь на эту процедуру. Кстати, делают ее под седацией, так что рекомендую. Оказывается, сейчас такие дети ранимые, что причина может быть и психо-эмоциональная... по поводу болей от язвы - это локация верх живота, почти под грудью. Обратите внимание в каком месте болит.
размахер• 01 мая в 10:29
Мне похоже на глисты
Болит в районе пупка ?
Скляна миша• 01 мая в 10:29
Ответ дляМольфарочка
если там серьезная причина типа язвы, то свежие фрукты и овощи вообще нельзя, а капусту и подавно. никаких продуктов, которые стимулируют газообразование.
Без Баяна• 01 мая в 10:42
Кальпротектин здайте, і до гастро. В моєї дитини так було, не добре це. Всі казали до психолога теж, а там аутоімунка
Ду да ду да ду• 01 мая в 10:43
Автор, який саме аналіз здавали на гельмінтів? Кров на антитіла на скаридоз здавали?
Блиск думки• 01 мая в 10:44
Ответ дляАноним с кешбеком
У подружки доньки таке було, правда вже в початковій школі. Інколи скаржилась на біль під час уроків і мама її забирала зі школи. Здавали всі аналізи, узі, в результаті - біль психологічного характеру.
ДолькиКабана• 01 мая в 10:46
Ответ дляМольфарочка
Автор пише про газоутворення, а ви радите сирі яблука та капусту
Тирамісу на терасі• 01 мая в 11:14
мені здається на непереносимість лактози
краще почати з гастроентеролога
Скромняшка• 01 мая в 11:36
у дочки были проблемы с постоянным вздутием. обследовали, копрограмма, посев на дисбактериоз, узи, кровь. причина - загиб желчного. пролечили, желчные кислоты, желчегонный чай, пробиотики - пока проблем со вздутием нет
Мольфарочка• 01 мая в 13:30
Ответ дляСкляна миша
Шо за бред. Какая язва у ребёнка 4 лет? И От язвы б ребёнок орал шо по скорой в больнице были бы.
Фізик-ядерщик заочно• 01 мая в 13:55
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а в дитини автора інше
У дитини автора болить живіт. Можливо, з тієї ж причини). Хоча, Вам видніше 😂
Скляна миша• 01 мая в 22:56
Ответ дляМольфарочка
моей 11. она не орала, а постоянно жаловалась на боли. В отделении я наблюдала маленьких детей с этим диагнозом на процедуре гастероскопии... сама в шоке.