Нетутешня• 01 мая в 10:05
Дівчата, що за плями на шкірі. Не сверблять.
Дитина 15 років.
По всій довжині рук з´явились такі плями. Сухі на дотик. Не сверблять. Сьогодні третій день. Думаю на алергію (переїла солодкого). До дерматолога записались аж на суботу. Поки що даю пігулки від алергії.
Вареничніца• 01 мая в 10:32
Похоже на цветной лишай, но по фото сложно понять. У сына был в подростковом возрасте, назначали жидкостью аптечной протирать, название уже не помню и таблетки. Все прошло.
Нетутешня
• 01 мая в 10:33
Дякую, лишай в неї був чотири роки тому, можливо знову він. Всілякі дерматити в основному сверблять, а в неї тільки сухість у цих місцях.
Нетутешня
• 01 мая в 10:51
Ответ дляИнстагра_мерша
Автор чи гаряче на дотик?
Ні, суха шкіра і шелушиться трішки
Поросенка• 01 мая в 10:55
Автор, я не думаю что что-то критическое и серьезное, мне похоже на дерматит. В субботу уже врач точно скажет