Ваша прЭлесть• 01 мая 2025
Поляки щось не те роблять(
Вчора запостила полька, яку знаю з дитинства. Подруга моєї мами. Не розумію ці коливання в їхньому суспільстві. Невже не розуміють, що це лише на руку кацапам. А вони не є такі сильні, як їм здається.
Як Ваше оточення в Польщі відноситься до таких речей?
За посиланням поляки здирають прапор України, кидають у них.
Дона Ко Ко• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Це ж треба бути такою недолугою , щоб то звинувачувати що європейцям начхати , то обзивати недолугими тих , хто нагадує про рідну мову
Ну, як то кажуть, найпатріотичніші ті, хто далі від країни. І мову пам´ятаюсь, і співають, і свята проводять)
Куда там русскоязычным харьковчанам, к примеру, которые выживают как могут, но здесь, в Украине.
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
І думаю ,що це ж пишуть не ті кому 70+ і пломбір був смачний
Я люблю українську. Українська має бути захищена на державному рівні. Але в побуті має залишатися свобода спілкування.
Чи ті, кому радянщина навʼязала мову, мають одразу перейти на українську тому що ви так хочете?
Так і уявляю людину 50 років з Запоріжжя, яка все життя розмовляла російською і зараз буде переходити на українську.
Це про свободу вибору, про демократію. А ви навʼязуєте мовну диктатуру. І таким чином нічого не досягнете.
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
💯 Патріотики
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляЛамборджини
Не всегда. Если стоит выбор между украинцем с нормальной речью и интеллектом и каким-нибудь алкашом-поляком без признаков логического мышления, то выбор очевиден)
Алкашом? Это аргумент? На завод никто не требует тест IQ. Алкаша уволят.
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
І поїхали в 50+ і сидять на курсах вчать німецьку
Але ж так - українську подолати нереально
Мошей ницца• 01 мая 2025
Ответ дляМедсестричка
так! поляки здалися ! вони провоювали дуже короткий час і здалися! більш того, польскі можновладці при владі взагалі , як боягузи, втекли з країни! Організація була не проведена , мобілізація була не на потрібному рівні, розвідка теж ганебна, вони не здатні
Вы в собі? Найбільші армії Європи з 2 сторін воювали і швидко здались? Військовий експерт хто і як повинен воювати. Якби у срср не було лендлізу, то десь було б вже щось тіпа Сибірська рср вже з 1942 року. Гординя з вас прям пре, історію вчить
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ви не нагадуєте, ви навʼязуєте.
Так навʼязують , що для більшості російська рідна
Знаємо - знаємо - ущємляют російськомовних
Мошей ницца• 01 мая 2025
Ответ дляPrervana
Экономике Польши было ок и до наплыва беженцев. Их вполне устраивали наши на трускавке вахтовым методом. Поработали, и милости просим домой.
На трускавкє не роблять економіку і не збільшуючи ввп. Погано бути обмеженим
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
І я не звинувачую, а кажу факти.
То Україна воює з власних ресурсів ?
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Рускоязичний харківчанин новий вид українця
Мошей ницца• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Прикро те, що ви навʼязуєте людям, на якій мові розмовляти. В тій же Швейцарії розмовляють 4 мовами, зокрема й німецькою. Чому ж після другої світової всім не заборонили розмовляти німецькою, це ж була мова нацистів?
Щоб розуміти чому швейцарці розмовляють багатьма мовами треба знати їх історію. Ніхто там не прийшов ззовні зі своєю мовою, всі носії там і жили, а в інших імперіях мову імперії нав´язували, витисняючи місцевц мову
Дона Ко Ко• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Слухайте, ну більшість населення так і не подолали. Є декілька регіонів де говорять більш-менш. Як людина гівно, то вона гівно, мова ні до чого.
А чому вчать? Українська ніде в світі не потрібна і вона складна. У мене нац сертифікат володіння укр мовою вищого рівня, англ С1, німецька В1. Я із Харкова, общаюсь на русском. Есть еще вопросы?
Акуна_Матата• 01 мая 2025
Ну, а если в Украину миллионы поляков приедут, как наши отреагируют? Тут и друг друга грызут, не то что чужих.
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Харків´яни можуть розмовляти і українською і російською. Єдине, що друкувати руснявою трохи швидше.
Дона Ко Ко• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
У нас в Харкові своя секта, Вам не зрозуміти. Ваш максимум- переливати із пустого в порожнє і стверджуватись за рахунок мовного питання.
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Які в мене до вас питання
Не могли вивчити рідну - вивчать іншу
Кашка-маняшка• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
а кто вообще развешивает наши прапора и с какой целью?
На административных зданиях и на центральных площадях флаги устанавливает местное правительство. В Европе например флаг ЕС, Украины и государственный
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А , ясно
Своя сєкта
Харківська автономія
Своя сєкта
Харківська автономія
Медсестричка• 01 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Я это и имела ввиду. Там будут подносить улыбаясь, тихо и нежно, раз тут не устраивает что то
да, полностью согласна.
они только флаги срывать способны, и все
Медсестричка• 01 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
Що за маячню ви несете, це історичні факти, подивіться на карти України та Польщі на 39 рік
причем тут одно до другого???
Флюорография гуся• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Учат и выучили - разные вещи)
Шкала Радощів• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Емм. Прекрасно розумію. Що ви пропонуєте людям в ЗП, Дніпрі, Харкові? Перейти на українську і бомби перестануть падати?
Чи ви з тих недолугих та кровожерливих, які кажуть «їх тільки бомби можуть навчити перейти на українську».
А що, люди у ЗП, Дніпрі, Харкові не знають української?Ні, я з тих, хто вважає, щоб це не пішло на нове коло «мишебратья», треба починати розмовляти українською вже зараз
Дона Ко Ко• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
А , ясно
Своя сєкта
Харківська автономія
Своя сєкта
Харківська автономія
Слова вибирайте, ок? Ви прекрасно зрозуміли, що я мала на увазі. Харків´янин- це стан душі. Ваш тупий натяк на автономію недоречний.
Кашка-маняшка• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А что, только поляки. Я сама за границей и отношение становится только хуже, походите по местным форумам. Из серии ’их президент бабло зарабатывает, а мы работаем на них’. И очень много. На то, что происходит- всем плевать.
На форумах чего только не пишут.
В Чехии министр поливает помоями свой нынешний уряд, и куча поддерживающих комментариев, но если появляется хоть один коммент в поддержку уряда то его сразу удаляют. Так и происходит искусственное формирование мнений.
Кстати интересный факт, у них сейчас к власти рвется пропоссийский политик, со своей партией. Он активно выступает против любых иностранцев в Чехии, даже против трудовых мигрантов. Зовут его та-дам🎉 - Томио Окамура, японец)))
И так в любой стране - что продвигают, то и пролазит. Трамп тому подтверждение, как и Зеленский впрочем
Железобетон• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Ресурса нет, да и, в принципе, смысла тоже. На данный момент.
Меня вот прям убивают фразы президента, где он напоминает как Европа под угрозой и что всем пи..., если не мы.
Ага
Люся тоже вещал 2-3 недели
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
А ви реально не розумієте, якою ціною російську для вас зробили «рідною»?
Звісно всі це розуміють. А ви розумієте що навчання дітей українською все це вирішить. Мій син пішов в 1 Кл в Харкові без мови, в 2 Кл і далі розмовляв українською тільки. Спокійно і без насилля. Так і буде. Інші перейдуть самі по собі, коли всюди буде українська.
Доречі, була в суді - розмовляють російською більшість, в поліції (в відділах) також. То ви не з тими воюєте)
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Швейцария так же пострадала от немецких нацистов во вторую мировую?)
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляPrervana
У ляха прям существенно жизнь улучшилась, когда укр прибыл и свой флаг там повесил. Это фентези, вот только не помню кто автор этого романа.
Естественно улучшилось. Вы отчёты читали или только трускавкой интересуетесь?