Ваша прЭлесть• 01 мая 2025

Поляки щось не те роблять(

Вчора запостила полька, яку знаю з дитинства. Подруга моєї мами. Не розумію ці коливання в їхньому суспільстві. Невже не розуміють, що це лише на руку кацапам. А вони не є такі сильні, як їм здається.
Як Ваше оточення в Польщі відноситься до таких речей?
За посиланням поляки здирають прапор України, кидають у них.
https://www.facebook.com/share/r/19orxazvEy/?mibex...
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Не тільки тому. В ліцеумі після вступу тестування на рівень знань, після - 3 групи сильні, середні, слабші. Англійська кожен день. Постійно тестування. Та тільки лінивий не вивчить. В нас і близько не так.
Це не правда, у Польщі далеко племінників, одна закінчуючи 9й,інший 1й, не знають вони англійську))
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Що не правда? Я пишу тільки про ліцеум, де вчиться мій син
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Ваш ліцеум це не всі поляки,а якийсь маленький %
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Ваша дитина вчиться в ліцеумі?
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Ваша дитина вчиться в ліцеумі?
Я в Польщі жила 2 роки,англійською розмовляють не всі поляки і не всі підлітки,ьак що,не перебільшуйте. А от тільки хто пожтв у Англії або там вчився або має родичів то так.
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Ви читаєте що я пишу? Я пишу тільки про освіту в ліцеумі і який підхід до англійської. До чого тут скільки ви жили? І я ніде не писала що ВСІ розмовляють, це неможливо.
І звісно що вчити мову це одне, а жити в середовищі то інше
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляЛамборджини
Крупных городов у них не так много

Всі 40 млн по селам живуть ?
Булькаю• 01 мая 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Поляки такими были всегда по отношению к украинцам, всю нашу историю.
Шо, синку, допомогли тобі, твої ляхи?)
Ламборджини• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
В Украине тоже. Что вы хотите доказать? Что в Польше неучи а в Украине сплошь интеллектуалы? Серьезно?
Я веду дискуссию на тему поста о том, что все поляки интеллектуалы, а украинцы понаехали, и на нормальные работы их не берут)
Ламборджини• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка

Всі 40 млн по селам живуть ?
Так у них города по 10-30 тысяч) разве то города? У нас такие села
Бриджит_Фрикандо• 02 мая 2025
Ответ дляСмайлик
багато воює не по своїй волі...ви таке не допускали в думках?!
Вы бред несете
Сумчатая кошка• 02 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
А ви з якого міста України, що не махаєте прапорами?
Який логррічнрий звязрк між мохм місцем проживання і стапостом? Я з Хмельницького, наполовину полька, але я ж не махаю прапором Польші в Україні. Для чого?
Кидстаффовка• 02 мая 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Пояснюю зв´язок. Махать прапорами для того щоб нагадувати що в Україні йде війна, вбивають людей щодня, щоб не забували про це. Не Польща особисто а світ і Європа.
Дивно, що ви, в Хмельницькому не розумієте. Ви в частині України де війна і обстріли були?
Сумчатая кошка• 02 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Та задовбали ви вже нагадуванням. Не має ніякого зв´язку, тільки дратуєте цим. Свої труси натягуєте на голову іншим, аби окрім вашої матні ніхто нічого не бачив. Має бути здоровий глузд,. Це вже всі межі переходить. Родину мого дідуся всю вирізали на Волині, мені що виходити з прапором Польші і вимагати справедливості?
Кидстаффовка• 02 мая 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Якого зв´язку не має?
Ви, коли прилетить поряд, і почнете тікати в своїх трусах на голові, тоді зрозумієте зв´язок. А поки можете прям по матню голову в пісок засунути і удавати що нічого не було і війни взагалі немає і ви не з ними і не знаєте хто вони ці люди з прапорами.
Сумчатая кошка• 02 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Якого зв´язку не має?
Прилітало, тому зв´язку не має. Мій чоловік загинув на війні, зв´язку не має. Тільки ви своєю наглістю і тупорилістю дракони інших і все
Смайлик• 02 мая 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы бред несете
а в чем бред?тех кого вылавливают ТЦК-это люди ,которые воюют с патриотизмом?!