Люблю Украину• 01 мая в 10:28
Який науково-фантастичний сюжет змусив вас повірити, що це – не таке вже й
далеке майбутнє?
На_оба_рот• 01 мая в 10:29
Исследование Марса. Вещи уже собраны. Жду отправки с этой гребаной планеты.
Сусідка знизу• 01 мая в 10:32
Я того віку, що Капітан Немо було фантастикою, а телефон був з діспетчером, дівчина, з´єднайте будь ласка з ЖЕКом. То наукова фантастика втратила сенс. І фільми жахів вже не фільми жахів, бо там все вибухає не по справжньому, бо бачили як по справжньому.
Сусідка знизу• 01 мая в 10:34
Ответ дляPrervana
Удивительный фильм. Причем равнодушных к нему нет, его или обожают, или терпеть не могут 😆
Я обожнюю Оцей словник про Ку і Кю . Показала 15 річному сину, він не зрозумів і сказав що дуже затягнуто.
Зяблик протестант• 01 мая в 10:42
Ответ дляФенте Фря
Не дивись вверх. Метеориту ще нема, але все інше справдилось
кстати, да
Хомо_сапиенс• 01 мая в 10:43
Ответ дляНа_оба_рот
Гроші теж в же зібрали?
Метелик• 01 мая в 10:50
Ответ дляСусідка знизу
Я його теж не розумію ні тоді ні зараз. Бред якийсь. Хоча ,зараз його й не дивилася.
Усатая полосатая• 01 мая в 10:51
О дивный, новый мир. Как минимум насчет кино - уже правда. Выходишь из кинотеатра, и единственное что бы можешь вспомнить, это ошеломляющие спецэффекты и скорость. Сюжет? Какой сюжет?
Горлаю зрання• 01 мая в 10:52
Ответ дляФенте Фря
Якраз теж хотіла написати про цей фільм. Тепер цей фільм фантастичним не здається.
Сусідка знизу• 01 мая в 10:54
Ответ дляМетелик
Я люблю дивитись старі фільми. Це шок. Які ми тоді були дурні.
От вчора слухала пісню групи ’Технологія’, кліп в Москві. ’Нажмі на кнопку, получиш результат, і твоя мечта осуществітся’. Це перша електронна музика часів, коли ще не було компів!!!! Тоді це була пісня про наукову фантастику.
Майданщица• 01 мая в 14:33
Ответ дляФенте Фря
А что там осуществилось? Я смотрела, но не помню что там такого, кроме брехни повальной. Ну так это и было, есть и будет.