Таракашечка• 01 мая в 19:28

Як дізнатись, коли забирають посилки з поштомату НП?

Маю на увазі -коли НП забирає посилки на відправку.
пу_пугренчик• 01 мая в 19:30
только что звонила им,одну посылку забрали,вторую нет..утром обе положила. Звоните им.
Алгонавт• 01 мая в 19:32
в приложении все пишется
Кашпо• 01 мая в 19:33
В приложении видно, когда забрали, там весь маршрут отслеживается.
Оце так цабе• 01 мая в 22:22
В поштоматі поряд замітила що забирають і в 7 вечора якщо я загружу зо 5 посилок на відправку, а якщо одну то не забирають. Можливо мені так здається, і це не по тій причині забирають. Поштомат в приватному секторі біля магазину, думаю там окрім мене ніхто і не відправляє.