КаРаКаТиЦа• Изменено 01 мая 2025
Не тяну современную школьную программу..
Еле вытягиваем по некоторым предметам на 6-7 баллов. Что за нафиг..
С их тестами и т.д с контрольными самостоятельными норм, а тесты жесть
Читаем вместе с ребенком все и тесты не можем хорошо пройти даже при наличии книги рядом.
В дз часто приходится обращаться к гдз чтобы понять что от нас хотят.
Нуш, дистанционка, 6 класс.
В свое время я хорошо училась , все было понятно.
Нуш, дистанционка, 6 класс.
сладкий_ноябрь• 02 мая 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Доведіть, що не змінилася, а не просто заявляйте.
Навіщо?
Я бачу те, що проходить моя дитина зараз, нічого не змінилося. Я можу хоч зараз сісти і розвʼязати все.
Вся така шо куди там• 02 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо?
Той факт, що ви можете перевирішувати всю програму вашої дитини ніяк не доводить той факт, що програма не змінилася. Ви вчилися в просунутій школі за просунутою програмою, потім ще вищу освіту отримували, мабуть. Ваш індивідуальний досвід є лише вашим індивідуальним досвідом, не більше.
КаРаКаТиЦа
• 02 мая 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Да вот и я использую весь багаж знаний за всю жизнь