ЯяяКакаджамбо• Изменено 29 апреля в 16:28
Екстернат в Оптімі
Я так розумію, пишуться лише контрольні раз в семестр? Скільки часу на написання контрольної і коли дають до них доступ? Якщо є різниця, то цікавлять 10-11 класи. Дякую
Дон Пэдро• 29 апреля в 16:36
В документи іде оцінка за Річну КР, є пробна і семестрові, але вони для себе - потренуватися.
Доступ з першого дня до всіх РКР - це дуже зручно,
24 години на написання, ще є друга спроба - класрук відкриває, в табель піде краща оцінка.
Якщо взяти з матеріалами, то будуть всі уроки-тести, але проходити необов´язково, ті оцінки не впливають, воно корисно саме для підготовки до РКР. Є консультації онлайн і в чатах з вчителями, якщо треба.
Дитина там закінчувала.
Дон Пэдро• 29 апреля в 16:42
якщо 10-11 кл за один рік, тоді до кінця грудня буде 10 кл, з січня - 11кл до кінця травня.
якщо ви закордоном, то можна влітку клас здати екстерном, з вересня піти до 11 і отримати атестат раніше, робили так знайомі в тому році.
ЯяяКакаджамбо
• 29 апреля в 16:49
Ответ дляДон Пэдро
Загалом окремо класи, але цікава інформація. Тобто літом можна здати 10 клас? І 11 клас тоді до нового року, чи можна до кінця навчального року?
Ля-ля-ля• 29 апреля в 16:54
Ответ дляДон Пэдро
А за 1 рік млжна 10 і 11 класи? Не влітку,а з вересня по травень?
Ручки-Крючки• 29 апреля в 16:57
Ответ дляЛя-ля-ля
Можно
Дон Пэдро• 29 апреля в 16:58
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так, якщо в іншій країні, то влітку екстернат - але треба до кінця серпня здати 10 кл, а далі - як захочете, якщо напише раніше ркр, ви пишете заяву на дострокове отримання Св-ва, і отримуєте раніше - можна спокійно до 15 березня за кордоном податися до вузу. Як ні - то в кінці травня закінчить 11 кл.
Дон Пэдро• 29 апреля в 16:59
Ответ дляЛя-ля-ля
так, звісно можна - для всіх
Дон Пэдро• 29 апреля в 17:01
якщо підпишете до 31.05.25 договір (без оплати навіть), то збережете собі стару ціну на навчання.
ЯяяКакаджамбо
• 29 апреля в 17:07
Ответ дляДон Пэдро
Скажіть ще, будь ласка, чи семестрові, тренувальні також на 24 години і не оцінюються? Річні по об´єму приблизно такі ж як семестрові?
Прагматик флегма• 29 апреля в 17:18
Ответ дляЯяяКакаджамбо
оценка есть, но в аттестат идет только годовая КР. Да, тоже на 24 часа, уровень одинаковый, без усложнения.
ЯяяКакаджамбо
• 29 апреля в 17:24
Ответ дляПрагматик флегма
Останнє питання
. В атестат підуть оцінки за 11 клас?
Дон Пэдро• 29 апреля в 17:34
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Річні можуть бути більше, вони такого типу, як тематичні контрольні для учнів - якщо з матеріалами, то їх видно.
Типу історія - 22 питання, алгебра - 20, з них одна задача письмово на листочку - додати фото до КР, Фізра - 10 питань, таке.
- семестрові, тренувальні також на 24 години і не оцінюються? - так, 24 години; оцінку комп порахує і її буде видно, просто вона ні на що не впливає.
Дон Пэдро• 29 апреля в 17:36
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Останнє питання
. В атестат підуть оцінки за 11 клас?
Так, + дві оцінки з 10 класу - Громадянська освіта і один предмет на вибір (Труди, Мистецтво, Інформатика) береться з 10го, одни з них - з 11, а третього не буде в документах.
Дон Пэдро• 29 апреля в 17:40
за досвідом, достатньо пройти тести, які для учнів, щоб добре підготуватися до РКР.
високі бали 11-12 - реальні
ЯяяКакаджамбо
• 29 апреля в 17:43
Ответ дляДон Пэдро
Дякую!
Творческий типаж• 29 апреля в 21:44
Ответ дляДон Пэдро
А 11 класс тоже можно летом сдать?
Дон Пэдро• 30 апреля в 00:05
Ответ дляТворческий типаж
А 11 класс тоже можно летом сдать?
так, якщо дитина на ТОТ чи в інший країні