begovelik• Изменено 01 мая в 21:47
Прошла информация, что покушением на Стерненко общество отвлекают от внимания
к подписанию позорной сделки по редкоземельным металлам. Чтобы не взбунтовались и не сказали
Как считаете?
Nathalie27• 01 мая в 21:52
Ответ дляbegovelik
Хз. Але цю п´єсу зі Стерненком для чогось поставили.А що конкретно Вам там сподобалось?
Я чекаю офіційний варіант, щоб зробити висновки
Ответ длядякую аж підскакую
Давайте тогда вашу аргументацию в чем позор сделки)))
Теза: Угода — не стратегічне партнерство, а фактична здача ресурсного суверенітету
🔹 1. Україна – лише ’ресурсний придаток’ у договорі
Хоч формально говориться про «спільне управління» фондом, фактично:
Україна віддає критично важливі сировинні ресурси, які мають стратегічне значення в оборонній, космічній та IT-індустріях;
В обмін — незрозумілі ’внески’ від США (типу військової допомоги, яку й так маємо отримувати).
🛑 Питання: чому американці отримують частку в управлінні над нашими надрами в обмін на те, що вже є частиною існуючої військової підтримки?
🔹 2. Немає публічного обговорення або експертизи угоди
Договір не проходив парламентське обговорення, не залучали незалежних експертів з геології, економіки чи енергобезпеки;
Все було оформлено “по-тихому” — в день замаху на Стерненка, що виглядає як інформаційна завіса.
📉 Висновок: Угода, що стосується стратегічних ресурсів на десятиліття вперед, не може підписуватись кулуарно.
🔹 3. Потенційна втрата контролю над критичними секторами
Угода відкриває можливість іноземному бізнесу отримати право на видобуток і контроль над літієм, титаном, графітом, тощо;
Подібне вже було в Африці та Латинській Америці, де транснаціональні корпорації висмоктують ресурси, лишаючи мізер країнам-хазяїнам.
🧨 Це створює умови для неоколоніалізму, де держава формально має ’контроль’, але на практиці — не отримує ні прибутку, ні суверенного впливу.
🔹 4. Геополітична пастка: один партнер – одна залежність
Передача стратегічних активів в одні руки (навіть якщо це США) — це неприпустима втрата маневреності у зовнішній політиці;
Це прив´язує Україну до конкретного інвестора й унеможливлює самостійну модернізацію галузі.
🇨🇳 🇪🇺 При тому, що Європа та Китай уже також виявляли інтерес до наших ресурсів — Україна могла б вести багатовекторну політику, а не погоджуватись на одну «угоду дружби».
📌 Підсумок для форуму:
Ця угода — не стратегічна перемога, а приклад неоколоніального мислення, коли за обіцянки інвестицій і військову допомогу країна віддає контроль над своїми майбутніми багатствами. Те, що підписали це в день «замаху» — лише підсилює відчуття, що нас намагаються змусити не дивитися в той бік, куди треба.
📌 Підсумок для форуму:
Джага Джага• 01 мая в 21:57
Ответ длядякую аж підскакую
Ну,люди мають на увазі що в нас була земля і надра і ми були багатою країною а тепер продали все що над землею і під землею третім сторонам і тепер в нас немає нічого.Хоча в простих людей і так нічого не було до цього.Топто пофіг.і так нічого не мали і так нічого не маєм.Старшно це говорити але скажу - аби не стало гірше як є - а гірше,як відмомо може бути завжди.
Kateryna-S• 01 мая в 21:58
Так Стерненко тоже тут уже оплевывали много раз. Чего на него отвлекаться?
Джага Джага• 01 мая в 21:58
Ответ дляbegovelik
📌 Підсумок для форуму:
А що Україна до цього дня вже більше 30 років не була сировинним придатком невідомо для кого?
Джага Джага• 01 мая в 22:02
Ответ дляbegovelik
📌 Підсумок для форуму:
Качали якісь непонятні люди газ,копали шахти,рубали ліс,роздирали заводи,заробляли міліарди.З 90 - х років,непонятні люди викачали звідси все що можна викачати.То вони мали а ми не мали нічого.То чим ми були,що мали і що зараз втратили?Я просто знаю точно,що тут може бути тільки ще гірше.То молимось що б не стало ще гірше як є.
Аналізуючи відео замаху на Сергія Стерненка, оприлюднене 1 травня 2025 року, можна розглянути кілька аспектів, які викликають сумніви щодо автентичності події. Відео, опубліковане «Українською правдою», демонструє, як жінка чекає біля виходу з будинку, де проживає Стерненко, і здійснює постріл у його бік. Після цього один із супровідників активіста затримує нападницю, а Стерненко та інший чоловік сідають в автомобіль і залишають місце події .
hromadske
Новинарня – новини України, що воює
hromadske
🔍 Моменти, що викликають сумніви:
Поведінка нападниці: Жінка стоїть спокійно біля виходу, не намагаючись приховати свою присутність або обличчя. Її дії виглядають нехарактерно для професійного кілера.
Реакція супровідників: Один із чоловіків миттєво реагує на постріл і затримує нападницю. Це може свідчити про попередню підготовку або очікування нападу.
Поранення Стерненка: Активіст отримав поранення, яке не загрожує життю, і куля пройшла навиліт, не зачепивши важливих органів. Це може виглядати як інсценування для створення резонансу без серйозних наслідків .
ГЛАВКОМ
ТСН.ua
Час оприлюднення відео: Відео з´явилося в мережі досить швидко після події, що може свідчити про заздалегідь підготовлений сценарій.
🧩 Можливі мотиви інсценування:
Відволікання уваги: Подія могла бути використана для відволікання уваги громадськості від інших важливих подій, таких як підписання угоди між Україною та США про співпрацю в галузі рідкісноземельних металів .
Підвищення популярності: Інцидент міг бути спрямований на підвищення публічного іміджу Стерненка як жертви політичних переслідувань.
Політичний тиск: Замах міг бути використаний для створення тиску на опонентів або для мобілізації прихильників.
hromadske
Новинарня – новини України, що воює
hromadske
🔍 Моменти, що викликають сумніви:
ГЛАВКОМ
ТСН.ua
🧩 Можливі мотиви інсценування:
Джага Джага• 01 мая в 22:04
Ответ дляbegovelik
📌 Підсумок для форуму:
Добре - здача ресурсного суверенітету - а тобі що з тих ресурсів чи мені?
Джага Джага• 01 мая в 22:05
Ладно пацани і дівчата.Не люблю я політиту.Тим більше місцеву.Сенсу мені про це говорити.Мені за це не платять.Чао какао.
дякую аж підскакую• 01 мая в 22:25
Ответ дляbegovelik
📌 Підсумок для форуму:
Долго искали, откуда этот высер скопировать?)
Мы так их используем, что все для оборонки закупаем в Китае, как и для ит
А существующая добыча работают исключительно на экспорт. Вот только патенты все находятся все у частных лиц (депутатов)
Хоть иногда проверяйте информацию)))
дякую аж підскакую• 01 мая в 22:28
Ответ дляДжага Джага
Ну как бы мы никогда не были богатой страной) это какой-то миф, который внушают людям с не особо критическим мышлением
Svetlana-7070• 01 мая в 22:48
Навіть не знаю хто це такий. Точніше ніби як волонтер чи щось таке, щось типу притули. Але це точно не та новина, якою можна перекрити інші новини
Ответ дляbegovelik
hromadske
Новинарня – новини України, що воює
hromadske
🔍 Моменти, що викликають сумніви:
ГЛАВКОМ
ТСН.ua
🧩 Можливі мотиви інсценування:
hromadske
Новинарня – новини України, що воює
hromadske
🔍 Моменти, що викликають сумніви:
ГЛАВКОМ
ТСН.ua
🧩 Можливі мотиви інсценування:
Так там же наче не політичне переслідування, а замовлення спецслужб рф
Natalie 81• 01 мая в 23:03
Ответ дляДжага Джага
Мы знаем кого,Пинчук,Кучма,Ахметов,бойко и т.д.... ...
Джага Джага• 01 мая в 23:08
Ответ длядякую аж підскакую
Ми ніколи не були багатою країною але ті хто були біля руля чи біля корита збагатилися на міліарди доларів і тонни золота.
виктория7аас• 02 мая в 01:45
Ответ длядякую аж підскакую
В целом похоже как у алкоголика квартиру отбирают кредиты. Причем его же собутыльники.
дякую аж підскакую• 02 мая в 14:30
Ответ дляДжага Джага
Они и останутся богатыми)
Не стоит за них переживать)
дякую аж підскакую• 02 мая в 14:31
Ответ длявиктория7аас
Только за будущую водку)
Говорят, мы тебе алкашку, но за это мы поживаем в твоей квартире
Джага Джага• 02 мая в 22:06
Ответ длядякую аж підскакую
Они и останутся богатыми)
Не стоит за них переживать)
Тут питання не в моїх переживаннях тут питання в тому що була багата країна а зробили її нищою і розвалили і збагатились.
дякую аж підскакую• 02 мая в 22:50
Ответ дляДжага Джага
Та никогда она не была богатой)
Ресурсной - возможно, богатой - нет)
Джага Джага• 02 мая в 22:55
Ответ длядякую аж підскакую
Та никогда она не была богатой)
Ресурсной - возможно, богатой - нет)
Ніколи нічого не було але ті хто її окупував свого часу стали дуже багатими.Якось дивно
дякую аж підскакую• 02 мая в 22:57
Ответ дляДжага Джага
А ну давайте поподробнее)