Дякую_аж_підскакую• 02 мая в 08:04

На якому ліжку спить ваша дитина з двох років?

Покажіть фото. Бо хочу купити та не знаю яке краще.
Доктор Варвар• 02 мая в 08:08
Та моя до 4 еще в детской кроватке спала.
Кнопус• 02 мая в 08:09
Со мной на кровати
Доктор Варвар• 02 мая в 08:10
А сейчас в такого плана спит. Делали под заказ
Я не в теме• 02 мая в 08:13
Типу мʼякого, диваном зроблене, з матрасом
Пасхальний тролік• 02 мая в 08:17
обычные взрослые кровати 190*90, без доп.бортиков, дети не падали.
ОдинРазНадетое• 02 мая в 08:18
Ми, до шести років дитини, жили в малесенькій однушці. Дитина спала в ліжечку для малих дітей.
Коли переїхали вже в нормальну квартиру, то купили дитині ліжко, як він хотів: у вигляді машинки. В 12 років поміняли всі меблі в його кімнаті з дитячих на підліткові.
Перша леді колгоспу• 02 мая в 08:45
Обыкновенная кровать с изголовьем, с хорошим матрасом. Кровать дело вашего вкуса.