Порадьте хороший, дуже багато родинок дерматолог сказала вже користуватися.
булоТАЙминуло• 02 мая 2025
може у вашій темі щось порадять. я вже питала, і тиша. це ж не ботовські політичні теми.
Всех в сад• 02 мая 2025
Ответ дляАдминко
Как раньше люди жили без спф кремов
Погано жили.
Я якось користувалась спф обличчя шия.
А в серпні як глянула на зону декольте. А її то я забувала мастити.
Шкіра +10 років. Суха, зморщена
Я якось користувалась спф обличчя шия.
Шкіра +10 років. Суха, зморщена
Админко• 02 мая 2025
Ответ дляВсех в сад
Погано жили.
Я якось користувалась спф обличчя шия.
Шкіра +10 років. Суха, зморщена
Я якось користувалась спф обличчя шия.
Шкіра +10 років. Суха, зморщена
А как же на пляже люди любят загорать ? Вам сколько лет что декольте такое после лета ?
Всех в сад• 02 мая 2025
Ответ дляАдминко
43 тоді було.
То загорають ті хто не знає яку шкоду наносить сонце
Я теж така була поки не заробила кератоз на обличчі. Видаляла у онколога з аналізом.
І лікар сказав спф для мене, навіть взимку
Первая ласточка инфляции• 02 мая 2025
У меня ребенок младше, мы второй год Эмолиум покупаем. Я тоже им пользуюсь, кроме лица
Туфли в чешуе• 02 мая 2025
Ответ дляАдминко
Как раньше люди жили без спф кремов
Погано жили.
Пам’ятаю як в дитинстві було не комфортно, бо у мене біла шкіра.
А якщо на море, то злазило все тіло.
Туфли в чешуе• 02 мая 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Ла рош, биодерма.
У ’Ля Рош’ дуже хороші маркетологи, але після їхньої умивалки мене крапали три дні, бо отекло лице. Вони мені навіть компенсацію платили.
Вишнёвая Леди• 02 мая 2025
Якщо на море, то є одежа з спф і вона тоненька. Я б радила щось легке з рукавами, воно все жирне
Дівчина Бобула• 02 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Кто, ла рош? Не смешите. Это индивидуальная непереносимость. У меня бывала аллергия и на другие дорогущие уходовые средства. Так на что угодно может случиться. Вон женщина тут тему создавала, начался отек от огурцов. Ей на огурцы подавать в суд?
Я такая наивная• 02 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну, умовно алергія може статися на будь-що, на мед, наприклад. Бджілки теж гарні маркетологи? Але ж натурпродукт...
Просто у вас індивідуальна чутливість, десятки тисяч людей користуються і в них все нормально