Замрійлива• 02 мая 2025
Про соціальну відпустку
Маю 2 дітей до 15 років. Розлучена. За рішенням суду діти проживають зі мною. У січні була звільнена. Із 2023 року невикористовувала відпустку, бо маю 2 дітей до 15 років.
Як мені отримати компенсацію?!
Роботодавець вимагає копію трудової книжки чоловіка, яку надати я не можу.
Як мені отримати компенсацію?!
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
я не мати одиначка. У них є батько по закону, на жаль. А це не одиначка.
І що? Я теж маю колишнього. Все одно є відпустка. Принесла довідку, що батько участі не бере і його ніхто не бачив і все. Зі школи.з коледжу. І отримую щороку 10дніа. Зараз перейшла на нову роботу-те саме .дають 10 днів. До 18 р даватимуть. Держслужба. Де постійні переаірки
Замрійлива
• 02 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
вам повинні були виплатити при звільненні. мені виплатили компенсацію з 2010 року по 2024 р.Сумма вийшла дуже гарна.. У грудні,при звільненні. Ніяких довідок від чоловіка ніхтонепросив. Принесла довідку одну зі школи за всі роки.Державна служба,міністерство. То роботодавець платити не хоче,ось і придумує вам перепони ,сподіваючись,що ви плюнете і забудете
Яку саме довідку зі школи?
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Яку саме довідку зі школи?
В них є форма. Видає канцелярія. Підписує директор і керівничка. Що дитина ачиться в школі з такого то року. На сьогодні в..класі.батька за ..роки ніхто не бачив.до школи не приходив.навчанням жодного разу не цікавився.з учителями не спілкувався.
Ви спитайте у школі. Таку довідку беруть усі розлучені.. дивно що ви цього не знали.
Кукусикиииииии• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
А якщо він ніде не працює. І за два роки уявлення немаю де і що він робив
Тогда логично, что он отпуск не брал. Но на самом деле, вы, как одинокая мама не должны предоставлять справку о том, что ваш бм не брал отпуск. И при расчете с работы вам должны были выплатить компенсацию за неиспользованный социальный отпуск. Только вы определитесь, какой именно, вы же можете взять либо, как одинокая мать, либо, как мать двоих детей до 15 лет. Вам должны за 2023, 2024, 2025 годы, и если при расчете не заплатили, то имеете право обратиться в суд и суд заставит работодателя выплатить вам еще и зп за деи, от момента увольнения до дня, когда он рассчитается с вами окончательно
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
ця відпустка при звільненні не компенсується, треба було брати під час роботи...
Компенсується.мені аиплатили з 2010 р. Держслужба. За 14 р.
Кукусикиииииии• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Разведенная женщина с ребенком имеет право на социальный отпуск одинокой матери
Крихітка на всі• 02 мая 2025
Если бывший муж лишён родительских прав- то ничего Вы не обязаны предоставлять для отпуска. Если не лишен- то Закон говорит о том, что и муж (бывший) должен не использовать этот отпуск, что взяли бы Вы. В таком случае справка от мужа бывшего - что он не брал соц отпуск.
Крихітка на всі• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Тоді дійсно лише скан трудової.
Смурфетта• 02 мая 2025
Так ви вже звільнились, чи вас було звільнено, ця компенсація виплачується і нараховується під час звільнення
Не дуже зрозуміло, тепер через 3 місяці вирішили згадати про компенсацію?
По факту, повинні були виплатити за всі роки, до настання року 15ʼріччя старшої дитини
І так трудова книжка, яка до речі з 21 року не є обовʼязковою, — нічого не вирішує в цьому питанні, в ній не відображались би умовні відпустки чоловіка
Ленне-Рейма• 03 мая 2025
Теж нещодавно компенсували мені на роботі за 2-х дітей, просили трудову чоловіка, він її не має, 15 років як працює не офіційно, принесла з його Дії витяги 05 і 07, де стоять 0 у нього і його моєму роботодавцю було достатньо.