Замрійлива• 02 мая 2025

Про соціальну відпустку

Маю 2 дітей до 15 років. Розлучена. За рішенням суду діти проживають зі мною. У січні була звільнена. Із 2023 року невикористовувала відпустку, бо маю 2 дітей до 15 років.

Як мені отримати компенсацію?!

Роботодавець вимагає копію трудової книжки чоловіка, яку надати я не можу.
Дівчина заглядєніє• 02 мая 2025
что-то все в одной куче, отпуск по уходу за детьми-это одно, ежегодный другое...при чем тут трудовая мужа...разве компенсиреться отпус по уходу?
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ну вони праві. Звідки вони знають що тато не взяв цю відпустку?
Майор Медуза• 02 мая 2025
ця відпустка при звільненні не компенсується, треба було брати під час роботи...
Дівчина заглядєніє• 02 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
а он компенсируется, я думала он береться по желанию...
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Компенсуютьс
Чай не пью, только кофе• 02 мая 2025
Напишіть запит роботодавцю чоловіку, чи використовував він таку відпустки у потрібні вам роки. І цю відповідь віддасте на свою колишню роботу
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А якщо чоловік не працював?
Дівчина заглядєніє• 02 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Так
типа компенсация по требованию, если бы она не обратилась, ей бы кто-то компенсировал? она уже уволилась...
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
вам повинні були виплатити при звільненні. мені виплатили компенсацію з 2010 року по 2024 р.Сумма вийшла дуже гарна.. У грудні,при звільненні. Ніяких довідок від чоловіка ніхтонепросив. Принесла довідку одну зі школи за всі роки.Державна служба,міністерство. То роботодавець платити не хоче,ось і придумує вам перепони ,сподіваючись,що ви плюнете і забудете
Майор Медуза• 02 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
мені теж дають соц.відпустку без довідки з роботи колишнього чоловіка, бо нормальний нач.кадрів. Хоча по правилам я маю надати довідку з роботи колишнього, що він не брав у цьому році відпустки.
автор Замрійлива • 02 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А якщо він ніде не працює. І за два роки уявлення немаю де і що він робив
пАлАвинкА• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Компенсируется .
пАлАвинкА• 02 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
С каких это пор в трудовой книжке отображаются отпуска ?
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Якщо у роботодавця в особовій справі є, наприклад, документи що жінка одинока мати, або має дитина інвалідність він сам нараховує компенсацію
У випадку автора ( як я розумію,) право на соціальну відпустку мали обидва батьків. Тому вона зобов´язана була надати в відділ кадрів документ що тато такою відпусткою не скористався
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Там відображається що він не працює .хоч
Я б браласне трудову а довідку ок 7
Чай не пью, только кофе• 02 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
А якщо чоловік не працював?
А що дасть трудова? Хіба є підставою для відмови у наданні відпустки на 2-х дітей те, що батько не працює? Цю відпустку може брати один з батьків, від нішоготреба надати довідку, що він таку відпустку не брав за цей період
автор Замрійлива • 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Хоча законом ніде не пишеться про обов´язковість підтвердження роботодавцю такої довідки.
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Це він для вас нормальний. Один раз вжарить перевірка, стане не нормальним.
Майор Медуза• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
читайте, розділ Особливості надання додаткових відпусток на дітей

https://legalaid.wiki/index.php/Додаткова_відпустк...
Дайте подуться• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Закон про відпустки пише ясно. ’ Одному з батьків’
Чай не пью, только кофе• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза

Ого, виявляється безробітний має дати копію трудової книжки. не знала, дякую
Потішаюся• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Я б не називала керівника, який діє на власний розсуд, а не згідно вимог законодавства, нормальним.
автор Замрійлива • 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза

От у мене така ситуація, що з чоловіком у конфлікті. Як підтвердити?
Потішаюся• 02 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Може просто пообіцяти йому з тих грошей дати частину? Розумію, що ідея ненормальна, але з ненормальними людьми лише такі ідеї і працюють.
Майор Медуза• 02 мая 2025
Ответ дляПотішаюся
я надала рішення суду про розлучення і написала якусь заяву, що з чоловіком не спілкуємось і де він заходиться не знаю (так і є насправді), це мені порадила аудиторська фірма, яка нас обслуговує. Нач.кадрів все пітвердила. Пʼять років ніхто нічого більше не просив. Одному з дітей вже 15, відпустки вже і не буде..
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ви знаєте, держслужбу постійно перевіряють.щороку. ніхто з моїх співробітниць розлучнних ніколи довідок чоловіків не приносив. Я 20 р відпрацювала. Керівництво змінювалось постійно. Ніхто навіть і не заікнувся про це. Ваш просто не хоче платити.
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Нас 20 р перевіряли. Міністерство.держслужба. щороку перевірки які хочеш. Має надати довідку лиш один з батьків.все.
Кудлата хмаринка• 02 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Буде як матері одиначці. Дитині 16 р. Відпустка є.ярозлусена
Майор Медуза• 02 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
я не мати одиначка. У них є батько по закону, на жаль. А це не одиначка.