Карапулька• 02 мая в 19:18
Болить рука в локті та долоня, коли стискаю в кулак
Спочатку почало шпигати в районі локтя, пізніше вже почало тягнути наче в долоні. А сьогодні вже болить і як стискаю в кулак. Що це може бути? Надіюся це не серце віддає. Мажу локоть діклофенаком. Помагає слабо. Питаю поради бажано в лікарів, чим помахати, пропити, проколоти? Які обстеження бажано? Хотіла спробувати сама полікувати, як не допоможе,то вже йтиму в лікарню.
Карапулька
• 02 мая в 19:19
Рука болить ліва, права не болить. Я на ній дитину гойдаю та тарілку в ній весь час держу,коли малу годую. Може ще й від того болить?
Карапулька
• 02 мая в 19:21
Ответ дляОябунчик
Десь під лопаткою заспазмувалося, треба масаж спини
Оце держу телефон, а воно аж пальці сіпає.
Кондуктор троллейбуса• 02 мая в 19:47
Розтерти,,промасажувати спину, суглоб плечовий, надягніть, обмотайтесь теплим. Треба, руці дати трохи спокою