Г@Л@В@ломка• 02 мая 2025
Чим полоскати горло при гнійній ангіні?
Підкажіть , чим полоскали горло при гнійній ангіні , щоб пришвидшити процес одужання
Антибіотик і інші ліки крім того приймаються
бювет_в_обед• 02 мая 2025
Фурацилін мені допомвгає, але полощу чуть не кожну годину. І 2 столові ложки хлоргексидину на стака води, лікар порадив, теж дієво.
Однозначно• 02 мая 2025
Хлорофітум, розчин з морською сіллю, содою та декількома краплями йоду, настій шавлії, евкаліпту, ще можна розчинити у чайній ложці спирту 96% (на склянку теплої води) декілька крапель ефірних олій чайного дерева, наприклад, теж евкаліпту, сосни, лимону. Всі рослинні засоби використовувати тільки, якщо впевнені на 100%, що не маєте алергії. Попередньо затестити можна.