Щебетушка• 02 мая 2025
Сподобався чоловік, тема щоб просто поговорити))
Працюю в аптеці, і близько року до нас інколи заходив чоловік військовий, гарний, високий, завжди вітався, казав дякую, гарного дня бажав. І перші пару його візитів я не помітила, що в нього була обручка. Ще мала якусь надію. Але звісно ж після того як я побачила обручку і коли він телефон прикладав до терміналу побачила на екрані фото гарної дівчини (думаю дружина), я викинула ці всі думки з голови і вирішила не думати про нього. Короче нещодавно прийшов він з другом і я так зрозуміла що він їде далі, не прийде вже до нас. Ех, якийсь сум навіяв
Вообще не факт• 02 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вам на сайт знакомств, чтобы мыслей о чужих мужчинах не было)
Після сз є ризик взагалі розчаруватися в знайомствах )
Кнопкотиць• 02 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
У каждого свой опыт
А заглядывать на чужих мужчин и грустить о них ещё хуже, как по мне
Чебураха з перцем• 02 мая 2025
Будут другие приходить, здороваться - говорить ’спасибо’ - желать хорошего дня)) Ещё будет о ком думать.
Вообще не факт• 02 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
У каждого свой опыт
Ну, то правда. Чуже є чуже.
Щебетушка
• 02 мая 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Радуйтесь, что ваш никуда не едет и живой
В мене немає
Ліплю вареники• 02 мая 2025
Подумайте зараз що він альфонс, нарцис, аб´юзер, вибирав зодив собі багату гарну кралю.. але більш за все що воно так і є.
Щебетушка
• 02 мая 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Если никого нет, то никого и не убьют
Краще про таке не думати(
Подвійна веселка• 02 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
Краще про таке не думати(
От наших дум, к сожалению, ничего не зависит, у нас одним прилетом троих соседей убило, мы об этом не думали
Щебетушка
• 02 мая 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Це жах. А в мене брат загинув на фронті від прильоту. Ще зранку з ним говорили, в обід вже все...