Anna2025• 02 мая в 22:29

Ремонт по гарантії

Добрий вечір )Може тут є хто працює в яблоки юа
Ситуація,купували планшет рік ще не пройшов,але чеку немає ,десь загубила !Малий розбив екран,з планшетом я брала послугу на обслуговування та знижку 30% на ремонт планшету,питання в чому!?чи візьмуть товар та буде діяти знижка на ремонт,якщо чеку немає ?всім дякую за відповіді
Продавчиня кіз• 02 мая в 22:36
Без лоха жизнь плоха
Продавчиня кіз• 02 мая в 22:38
Без чеку немає підстав для ремонту
ТайТаке• 02 мая в 22:39
Идите в магазин они восстановят чек. Но вам надо дать точное время оплаты.
Свій варік• 02 мая в 22:45
Навіть якщо візьмете копію чека, то мех.пошкодження не є гарантійним випадком. Тому пофіг на чек
TaFo• 02 мая в 23:03
Ответ дляСвій варік
пипец. вы чем читаете? автор купила скидку на ремонт . РЕМОНТ, а не гарантийное обслуживание
Свій варік• 03 мая в 03:16
Ответ дляTaFo
А ви чим читаєте?? Заголовок наче великими літерами написаний
Весёлая морковка• 03 мая в 08:31
Все чеки есть в эл. виде.
Восстановят.
Если платилось доп за мех повреждения (скидка и т.д.)- то должны взять на ремонт по указанной договоренности.